آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
زمان مطالعه 1 دقیقه

چراغ به اطلاع می‌رساند که ثبت نام آزمون استخدامی نیروهای قرارداد کار معین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir از یکشنبه ۱۲ مرداد ماه آغاز می‌شود. فعلا روز ۱۴ شهریور برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شده است.

متن خبر:

تهران – ایرنا – معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ثبت نام آزمون استخدامی نیروهای قرارداد کار معین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir یکشنبه آغاز می‌شود. به گزارش ایرنا به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیدکامل تقوی‌نژاد روز شنبه افزود: با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، فعلا روز جمعه ۱۴ شهریور ماه برای برگزاری آزمون به صورت متمرکز در کشور در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ نفر در این آزمون جذب و به کارگیری می‌شوند، یادآور شد: رشته‌های مورد نیاز شامل پزشک متخصص و عمومی، گروه پرستاری، فوریتهای پزشکی، ماما، مشاغل بهداشتی، مشاغل درمانی و همچنین رشته شغلهای اداری، مالی، آموزشی و فرهنگی هستند.
تقوی نژاد یادآور شد: مراحل تخصیص مجوز استخدامی پیمانی به تعداد سه هزار نفر، از افراد دارای حدنصاب آزمون ۳۰ آبان ۹۸ نیز در حال انجام است و به زودی اسامی پذیرفته شدگان اعلام می شود.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

برای داشتن پروفایل در سایت استخدام چراغ و بهره‌مندی از آموزشهای آنلاین تخصصی اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید