استخدام ۱۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
زمان مطالعه 1 دقیقه

چراغ به اطلاع می‌رساند که مجوز استخدام ۱۰ هزار نیروی جدید در کنار نیرو‌های قراردادی و شرکتی وزارت بهداشت، صادر شد. پیش از این مجوز استخدام ۳ هزار نیرو صادر شده بود، با توجه به شرایط بهداشتی و درمانی کشور و شیوع کرونا، مجوز استخدام در وزارت بهداشت به ۱۰ هزار نفر افزایش یافته است.

متن کامل خبر:

گروه جامعه: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: مجوز استخدام ۱۰ هزار نیروی جدید در کنار نیرو‌های قراردادی و شرکتی وزارت بهداشت، صادر شد.
محمد نوبخت با بیان این که پیش از این مجوز استخدام ۳ هزار نیرو صادر شده بود، افزود: با توجه به شرایط بهداشتی و درمانی کشور و شیوع کرونا، مجوز استخدام در وزارت بهداشت به ده هزار نفر افزایش یافته است. او گفت: اولویت جذب با افرادی است که در حال حاضر به صورت قراردادی و شرکتی مشغول کار هستند.
وی با بیان این که تا پایان امسال ۹ هزار تخت بیمارستانی در کشور به بهره برداری می‌رسد، افزود: امیدواریم این استخدام گره مشکلات را بگشاید و می‌دانیم همچنان باید دامنه استخدام را در بخش بهداشت و درمان وسیع کنیم.

منبع : بهارنیوز

با داشتن پروفایل در چراغ از به‌روزترین آموزشهای آنلاین تخصصی و هزاران آگهی شغلی در تخصصهای مختلف بهره‌مند شوید. برای داشتن پروفایل اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید