اطلاعیه سازمان سنجش درباره ثبت نام آزمون استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۹

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۱۵ دی ۱۳۹۹
زمان مطالعه 1 دقیقه

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ متقاضيان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون استخدامي دانشگاه‌های علوم پزشکي و خدمات بهداشتی – درماني سال ۱۳۹۹ مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در این آزمون به صورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۱۵ از طريق درگاه اطلاع‌رسانی اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org آغاز و در روز يکشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۱ پايان مي‌پذيرد. متقاضیان مي‌توانند در مهلت مقرر براي شركت در آزمون مذکور ثبت‌نام نمايند. دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طريق درگاه اطلاع رساني اين سازمان قابل دسترس خواهد بود.
ضمناً لازم به توضيح است با توجه به مجوزهای اخذ شده از سوی وزارت بهداشت درخصوص افزايش ظرفيت استخدامی، اطلاعیه اصلاحی درخصوص اصلاح ظرفیت در برخي از شغل محل‌ها و اضافه شدن شغل محلهاي جديد تا قبل از پايان مهلت ثبت‌نام (۹۹/۱۰/۲۱) در درگاه اطلاع رسانی اين سازمان منتشر خواهد شد. لذا تمامی متقاضيان ضرورت دارد به مندرجات اطلاعيه‌اي که در اين خصوص منتشر خواهد شد توجه نمایند.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

منبع: سازمان سنجش آموزش کشور

سایت استخدامی چراغ با بیان اخبار استخدام دولتی و ارائه دیگر امکانات استخدامی و آموزشی تا به دست آوردن بهترین جایگاه شغلی همراه شماست.

برای داشتن پروفایل در چراغ اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید