اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۲۴ مرداد ۱۴۰۰
زمان مطالعه 1 دقیقه

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (آزمون مورخ ۱۱‏/۱۰‏/۱۳۹۹)، توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.
داوطلبین با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://www.sanjesh.org می‌توانند از نتایج این آزمون مطلع شوند.
بر این اساس اطلاعیه‌ای توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع صادر گردید متن اطلاعیه به شرح ذیل است:
پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از تاریخ ۳۱‏/۵‏/۱۴۰۰ لغایت ۸‏/۶‏/۱۴۰۰ مهلت دارند با در دست داشتن مستند مبنی بر قبولی نهایی در آزمون مذکور (پرینت کارنامه) و دو قطعه عکس ۴*۳، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت، مراجعه و نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام نمایند درصورت عدم مراجعه در مهلت تعیین شده، مراتب بعنوان انصراف از استخدام محسوب خواهد شد و نفر ذخیره جایگزین می‌گردد. لازم به ذکر است در راستای مساعدت با پذیرفته شدگان آزمون و جلوگیری از تردد آن‌ها بین استان‌ها، مقرر شده هریک از پذیرفته شدگان آزمون به جای مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مورد تقاضا برای استخدام، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت فعلی مراجعه نمایند.

منبع: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

برای داشتن پروفایل در چراغ و بهره‌مندی از امکانات استخدامی و آموزشی اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید