اعلام زمان و نحوه پرینت کارت آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۱۴۰۰

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
زمان مطالعه 5 دقیقه

به اطلاع متقاضيان شركت در آزمون استخدامي ديوان محاسبات كشور در سال ۱۴۰۰ مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ در ۲۰ شهرستان كشور برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت ۸:۰۰ آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا همه متقاضيان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
اتصال (لينك) مربوط به پرینت كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ بر روي درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ – چنانچه مغايرتي در مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده شد، لازم است به شرح زير اقدام شود:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۸،۷، ۹، ۱۲،۱۱، ۱۵ كارت شركت در آزمون مشاهده نمودید، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان قسمت ويرايش اطلاعات کارت مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايید.
۲ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي، با چهره شما مغايرت داشت و یا داراي اشكالاتي از جمله فاقد مهر و واضح نبودن عكس بود لازم است شخصاً با همراه داشتن دو قطعه عكس ۴×۳ و كارت ملي يا شناسنامه عكس‌دار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده این سازمان مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايید. در غير اين صورت اگر با کارت دارای عکس اشتباه در جلسه آزمون حاضر شوید به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با شما رفتار خواهد شد.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود متقاضی تكميل گرديده، ارائه شده است.
یادآوری: متقاضيان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي درگاه اطلاع‌رساني این سازمان قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي و يا هريك از موارد مندرج در بند «ب» فوق، متقاضیان مي‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الي۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الي ۱۷:۰۰ بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول شماره ۲ ذيل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
د- زمان و محل برگزاري آزمون
آزمون در صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ در شهرهای اعلام شده در جدول شماره ۱ (مندرج در ذیل این اطلاعیه) برگزار مي‌شود و شروع فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌ ۸:۰۰ (هشت) صبح خواهد بود. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون درج شده است.
هـ – یادآوری های مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
۲- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني آزمون رأس‌ ساعت‌ ۷:۳۰ (هفت و سی دقیقه) صبح بسته خواهد شد. لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
۳- هر متقاضی براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- لازم به تاكيد است متقاضیان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، ماشين حساب، جزوه، كتاب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن خودداري نمايند. ضمناً هرگونه وسیله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و غیره درجلسه آزمون طبق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم در آزمونهاي سراسري، موجب محروميت از گزينش در آزمون مي‌شود.
و – دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و الزامات بهداشتی
انتظار می رود برای حفظ سلامتی خود، سایر متقاضیان و خانواده‌های محترمتان موارد زیر را مورد توجه و آنها را رعایت نمایید:
۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۷:۰۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.
۲- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.
۳- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.
۴- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.
۵- همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می‌باشد.
۶- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری نمایید.
۷- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.
۸- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. درصورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.
۹- در صورت داشتن سئوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.
۱۰- در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشید. به پیام هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.
۱۱- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می‌شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.
۱۲- چنانچه مبتلا به بیماری کرونا هستید در زمان ورود به حوزه برگزاری آزمون، (با ارائه رسید نتیجه آزمایش PCR) مسئولین حوزه را مطلع نمایید تا پیش‌بینی‌های لازم را در این خصوص بعمل آورند.
ز – نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور
باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگويي اينترنتي به نشانی https://request.sanjesh.org، به این سازمان ارسال نمایند. ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در ساعات اداری با شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.
دریافت فایل جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ در قالب PDF
دریافت فایل جدول شماره ۲ – نام شهرستان و آدرس محل رفع نقــص کارت شرکـت در آزمون دیــــوان محاسبــات کشـور ۱۴۰۰ در قالب PDF

لازم به ذکر است که کارت ورود به جلسه از امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش در دسترس است.

برای دریافت کارت آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور اینجا کلیک نمایید.

برای داشتن پروفایل در چراغ و بهره‌مندی از امکانات استخدامی و آموزشی اینجا کلیک نمایید.

منبع: سایت سازمان سنجش کشور

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید