تعیین آموزشیاران نهضتی مشمول استخدام

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۸ تیر ۱۳۹۹
زمان مطالعه 1 دقیقه

وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضتی‌ها گفت: قانونی در سال ۸۸ تصویب و ۱۱ بار اصلاح شد و اکنون دایره افرادی مشمول استخدام به طور قانونی تعیین شده است. از مجموعه افرادی که مشمول قانون‌اند موظفیم متناسب با اعتبار و ردیف اختصاص یافته استخدام کنیم و امسال ۲۵ هزار ردیف اختصاص دادند که براساس بالاترین امتیاز، افراد استخدام و استخدام مابقی افراد به سال‌های بعد موکول می‌شود.
وزیر آموزش و پرورش درباره فاصله حقوقی میان معلمان شاغل و بازنشسته اظهار کرد: مسئولیت حقوق بازنشستگان با سازمان بازنشستگی و وزارت رفاه است که البته پیگیری‌های قانونی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان انجام شد و امسال ردیفی برای این کار اختصاص داده شده است.

منبع : همشهری آنلاین

کارجویان همچنین می‌توانند با ساخت و تکمیل رزومه در چراغ از هزاران فرصت شغلی از آگهیهای استخدامی متناسب با رشته، تخصص و توانایی خود بهره‌مند شوند و در سریعترین زمان ممکن رزومه خود را برای سازمانها و شرکتهای معتبر کشور ارسال نمایند. همچنین از  آموزشهای ویدیویی تخصصی و مورد نیاز مشاغل تهیه شده توسط چراغ استفاده نمایند.

برای ساخت پروفایل در چراغ و ساخت رزومه بر روی لینک پروفایل چراغ کلیک نمایید.

چراغ سایت استخدام ، کاریابی و آموزش جامع با بیان اخبار، نکات و مهارتهای استخدام و شغلیابی، تجربه کاری دلنشینی را برای شما رقم می‌زند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید