ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت سال ۹۹

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۴ مرداد ۱۳۹۹
زمان مطالعه 6 دقیقه

چراغ به اطلاع می‌رساند که بانک تجارت در سمت بانکدار و متصدی امور بانکی از بین متقاضیان مرد و زن در بعضی از استانها پس از موفقيت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزينش و معاينات پزشکی، با انعقاد قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی استخدام می‌نماید. ثبت نام از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۴ لغایت پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۰ می‌باشد. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۶/۱۴ برگزار خواهد شد.

متن خبر:

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری در نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتريان و تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات خود در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت‏‏‏ – تحویلدار) و متصدی امور اداری بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بين متقاضيان مرد و زن واجد شرايط ذیل، نيروی انسانی مورد نياز خود را پس از کسب موفقيت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزينش و معاينات پزشکی، با انعقاد « قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

الف‏‏‏-رشته و گرایش های تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی (دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری)
۱۰۱ حسابداری ( کلیه گرایش ها)
۱۰۲ علوم اقتصادی (اقتصاد، پول و بانکداری، نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی، مالی)
۱۰۳ مدیریت (صنعتی، بازرگانی، دولتی، مالی، بیمه، امور بانکی (بانکداری)، فناوری اطلاعات، امور شعب، اجرائی، MIS، اطلاعات و ارتباطات، کسب و کارهای کوچک، بورس، استراتژیک
۱۰۴ بانکداری و امور بانکی (کلیه گرایشها)
۱۰۵ مهندسی صنایع (کلیه گرایشها)
۱۰۶ مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایشها)
۱۰۷ مهندسی فناوری اطلاعات (IT) (تجارت الکترونیک، شبکه های رایانه ای، امنیت اطلاعات، MIS)
۱۰۸ آمار (کلیه گرایشها)
۱۰۹ زبان انگلیسی (کلیه گرایشها)
۱۱۰ ریاضی (کلیه گرایشها)
۱۱۱ حقوق (کلیه گرایشها)

تبصره ۱: ملاک ارزیابی داوطلبان استخدامی صرفاً رشته و گرایش تحصیلی آنان در مقطع کارشناسی (لیسانس) مندرج در جدول فوق می باشد.
نکته: پذیرش در رشته حقوق صرفاً در استانهای تهران، اصفهان، لرستان، خوزستان، آذربایجان شرقی، سمنان، هرمزگان مورد نیاز می باشد لکن در خصوص سایر رشته‌ها در کلیه ۱۷ استان جدول «ب» امکان جذب نیرو فراهم می‌باشد.
ب‏‏‏- شرايط ورودي عمومي و اختصاصی :
۱- تابعيت ايران و متعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي
۲- تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
۳- عدم سوءپيشينه كيفري منتج به محروميت از حقوق اجتماعي و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴- عدم سابقه وابستگي يا عضويت در احزاب و گروه هاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران
۵- عدم اعتياد به دخانيات، موادمخدر و روان گردان
۶- داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي دائمي يا معافيت دائم (داوطلبان ذكور)
تبصره ۲: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی درصورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک درمورد توانایی انجام کار الزامی است.
توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷- تندرستي و توانايي كامل جسمي، روحي و اخلاقي جهت انجام فعاليت هاي شغلي بانكي (به تأييد پزشك معتمد)
۸- نداشتن منع استخدامي به موجب آراء مراجع قضايي ذيصلاح
۹- حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۱۳۷۱/۶/۱۴ به بعد با احتساب مدت خدمت وظیفه برای داوطلبان مرد) می باشد
۱۰- حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها « ۱۶ » تمام می باشد.
نکته بسیارمهم: کلیه داوطلبان استخدامی در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی (یا گواهی نامه موقت) می‌باشند و درصورت عدم ارائه مدارک مربوطه استخدام آنان منتفی خواهد شد.
۱۱- متقاضیان باید بومی و ساکن استان مورد تقاضا باشند:
تبصره ۳: بومي به شخصي اطلاق می‌گردد که دارای حداقل یک شرط از سه شرط ذیل باشد:
محل تولد وي یکی از شهر های استان مورد تقاضا باشد – حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا ساكن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری) – داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا طی کرده باشد
تبصره ۴: متقاضيان، صرفاً دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا و براساس نیاز و آئین نامه و مقررات بانک بکارگيري خواهند گرديد. از پذيرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال) به استانهای ديگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.
تبصره ۵: درصورت نیاز، پذیرفته شدگان در طول مدت خدمت مطابق با مقررات داخلی بانک به سایر شهرهای استان مربوطه انتقال یافته و هیچگونه اعتراضی از سوی پذیرفته شدگان مورد قبول نخواهد بود.
۱۲- دارندگان مدرک زبان انگلیسی معتبر (حداقلIELTS General ۵ یا مدارک مشابه و معادل معتبر) در صورت امتیاز یکسان در مجموع آزمون و مصاحبه های استخدامی از اولویت برخوردار می باشند.
ج ‏‏‏- مواد آزمون
مواد آزمون استخدامی شامل سوال از دروس: معارف اسلامي (۱۰سوال)، ادبيات و نگارش اداری (۱۵سوال)، زبان انگلیسی عمومي (۱۵سوال)، اطلاعات عمومي (۱۰سوال)، مهارتهای ICDL سوال)، هوش و استعداد تحصیلی GMAT ( ۲۵ سوال) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی (بین ۶۰ تا ۹۰ سوال) می‌باشد. ضمناً لازم به توضیح است که نمره کل نهایی براساس ۳۰ درصد آزمون عمومی و ۷۰ درصد آزمون تخصصی محاسبه خواهد شد.

آزمون تخصصي، در كليه عناوين شغلي نمره منفی دارد.
د‏‏‏- تذكرات مهم
صرفاً فارغ‌التحصیلان رشته و گرایشهاي تحصيلي مقطع کارشناسی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآيند استخدامي شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایشها امکان پذیر نمی‌باشد .

– استخدام در بانك مستلزم دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي و همچنين قبولي در آزمون، مصاحبه‌ها، معاينات پزشكي و تأئيد گزينش بانك مي‌باشد. ليكن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر يك از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را براي بانك جهت استخدام ایجاد نمی نماید.

– چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال بكار وی ممانعت بعمل آمده و حتي در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.

– مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می‌باشد.
توجه: از آنجاکه از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.
بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ‌التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از استخدام و اشتغال بکار وی در هر مرحله ای ممانعت بعمل خواهد آمد.
هـ ‏‏‏- نحوه ثبت نام‏‏‏- هزینه ثبت نام –دریافت کدرهگیری‏‏‏- مهلت ثبت نام‏‏‏-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‏‏‏- زمان و محل برگزاری آزمون
نحوه ثبت نام: صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانك تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.
توجه: کلیه متقاضیان استخدام می‌بایست ضمن تکميل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونيکی در سايت فوق‌الذکر عكس ۴ × ۳ پرسنلي جدید خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پيکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کيلو بايت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمايند.
هزينه ثبت نام: داوطلبان می‌بایست مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال (یک میلیون و پانصد هزار ریال) را به را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانكهاي عضو شتاب) پرداخت نمایند .
توجه: هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
دريافت كد رهگيري: کلیه متقاضیان می بایست پس از پرداخت هزینه ثبت نام، نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری، آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.
مهلت ثبت نام: از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۴ لغایت پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۰ می‌باشد.
دريافت كارت ورود به جلسه: کلیه متقاضیان واجد شرایط می‌بایست در روزهای چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۶/۱۲ و پنج شنبه مورخ ۱۳۹۹/۶/۱۳ (به مدت ۲ روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک تجارت به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.
توجه: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون، کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.
زمان و محل برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۶/۱۴ ساعت ۸:۰۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.

«جدول ب»

ردیف – نام استان – سمت مورد نیاز – حداقل معدل
۱- البرز – بانکدار – ۱۶
۲ – آذربایجان شرقی – بانکدار / متصدی امور اداری – ۱۶
۳ – اصفهان – بانکدار / متصدی امور اداری -۱۶
۴ – بوشهر – بانکدار – ۱۶
۵ -استان تهران – بانکدار / متصدی امور اداری -۱۶
۶ – خراسان جنوبی – بانکدار – ۱۶
۷ -خراسان رضوی – بانکدار – ۱۶
۸- خوزستان – بانکدار / متصدی امور اداری – ۱۶
۹ -سمنان – بانکدار / متصدی امور اداری – ۱۶
۱۰- سیستان و بلوچستان – بانکدار – ۱۶
۱۱ -فارس – بانکدار – ۱۶
۱۲ -قزوین – بانکدار – ۱۶
۱۳-کردستان – بانکدار -۱۶
۱۴ – کرمانشاه – بانکدار -۱۶
۱۵ – لرستان – بانکدار / متصدی امور اداری – ۱۶
۱۶ -هرمزگان – بانکدار / متصدی امور اداری – ۱۶
۱۷-همدان – بانکدار – ۱۶

منبع: سایت بانک تجارت

برای برخورداری از فرصتهای شغلی مختلف و آموزشهای آنلاین مورد نیاز مشاغل در سایت استخدامی چراغ اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید