زمان ثبت نام آزمون بخش خصوصی تمدید شد

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۵ مرداد ۱۳۹۹
زمان مطالعه 2 دقیقه

چراغ به اطلاع می‌رساند که ۶ هزار فرصت شغلی جدید به ظرفیت پذیرش چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اضافه شد. همچنین به دلیل تقاضای کارجویان زمان ثبت نام آزمون تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۲ مرداد ۹۹ تمدید شد.

متن کامل خبر:

فصل تجارت – دبیرخانه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از اضافه شدن ۶ هزار فرصت شغلی جدید به ظرفیت پذیرش این آزمون خبر داد و اعلام کرد، با توجه تقاضای کارجویان زمان ثبت نام آزمون تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۲ مرداد ۹۹ تمدید شد.
به گزارش روز شنبه ایرنا، در اطلاعیه شماره ۳ دبیرخانه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی آمده است: همزمان با استقبال گسترده کارجویان و افراد خواهان فرصتهای شغلی بهتر از ثبت نام در این دوره آزمون، برخی از شرکت‌ها و موسسات نیز اقدام به افزایش ظرفیت پذیرش نیروی انسانی خود کردند و از جمله یکی از شرکت های صنایع فولاد نسبت به افزودن ۶ هزار فرصت شغلی جدید به ۳ هزار فرصت شغلی قبلی اقدام کرد و به صورت متمرکز ۹ هزار نیروی انسانی مورد نیاز خود در سال جاری را از میان برگزیدگان چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی جذب می‌کند.
براساس این اطلاعیه با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و به دلیل آنکه مرحله نخست آزمون استخدام بخش خصوصی مانند دوره‌های گذشته به صورت غیرحضوری و اینترنتی برگزار می‌شود، امسال استقبال کارجویان و صاحبان مشاغل، شرکت‌ها، موسسات و صنایع برای جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون افزایش چشمگیری داشته است.
در این اطلاعیه تاکید شده است: در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور کشور، بیش از ۲۴۰۰ شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود برای حدود ۲۵ هزار موقعیت شغلی در سراسر کشور از طریق آزمون خواهند کرد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان می‌توانند جهت شرکت در این دوره آزمون که در ۹ دسته شغلی و ۲۶۴ عنوان برگزار می‌شود بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از ۲۴۰۰ شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند، این دسته‌های شغلی عبارتند از: «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی، فنی و اجرایی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، «بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»
طبق این اطلاعیه، تمامی متقاضیان برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون و… می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را از وبگاه رسمی آزمون به نشانی INRE.IR دریافت و آن را با دقت مطالعه کرده و پس از آن نسبت به انتخاب و ثبت‌نام دسته‌های شغلی مورد نظر خود اقدام کنند.
به گزارش فصل تجارت، چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های صنعتی، تجاری، فناور و دانش بنیان کشور از روز شنبه ۲۱ تیرماه به مدت دو هفته آغاز شد.

منبع: فصل تجارت

کارجویان گرامی می‌توانند با داشتن پروفایل در چراغ از هزاران آگهی شغلی و فرصتهای شغلی مختلف از سراسر کشور برخوردار شوند. و دانش و تخصص خود را با آموزشهای تخصصی آنلاین ارتقاء دهند. برای ایجاد پروفایل اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید