نتایج آزمون استخدامی ۶ دستگاه اجرایی اعلام شد

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۱۰ تیر ۱۳۹۹
زمان مطالعه 1 دقیقه

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای نتایج آزمون ۶ دستگاه اجرایی کشور را اعلام کرد.
پیرو اطلاعیه‌های منتشر شده در تاریخ های ۱۵ دی ۹۸، ۲۶ بهمن ۹۸ و ۱۷ فروردین ۹۹، آن دسته از داوطلبانی که در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۳۰ آبان ۹۸ شرکت کرده‌اند می‌توانند نتایج آزمون خود را مشاهده کنند.
نتایج نهایی دستگاه‌های اجرایی شامل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اراضی کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان ملی نقشه برداری کشور و سازمان ملی بهره‌وری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.Sanjesh.org قرار گرفته است.
داوطلبان پس از دریافت نتیجه آزمون، برای اقدامات بعدی از روز شنبه ۱۴ تیرماه ۹۹ می‌توانند به آدرس اینترنتی دستگاه‌های ذیربط مراجعه کنند.
سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرده است نتایج نهایی سایر دستگاه‌های اجرایی در آزمون مذکور متعاقباً اعلام می‌شود. (مشاهده نتایج آزمون)

منبع : سازمان سنجش آموزش کشور

همانطور که می‌دانیم هر آزمونی ظرفیتی دارد و با وجود دانش و توانایی، همه شرکت‌کنندگان نمی‌توانند در آزمون استخدامی موفق شوند. این کارجویان محترم می‌توانند با ساخت و تکمیل رزومه در چراغ از هزاران فرصت شغلی از آگهیهای استخدامی متناسب با رشته، تخصص و توانایی خود بهره‌مند شوند و در سریعترین زمان ممکن رزومه خود را برای سازمانها و شرکتهای معتبر کشور ارسال نمایند. و همینطور برای ارتقاء دانش و تخصص خود از  آموزشهای ویدیویی تخصصی و مورد نیاز مشاغل تهیه شده توسط چراغ استفاده نمایند.

برای داشتن پروفایل در چراغ و ساخت رزومه اینجا کلیک نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید