نیروی زمینی ارتش استخدام میکند

توسط سمیه شهرآبادی
آخرین بروز رسانی ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
زمان مطالعه 1 دقیقه

به گزارش ۸دی، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان ولایتمدار، متدین، انقلابی با تفکر بسیجی و متعهد به حفظ ارزش‌های انقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۹ در طیف درجه‌داری همرزم می‌پذیرد.
علاقمندان جهت ثبت نام به دفاتر استخدام و گزینش نیروی زمینی ارتش در شهرها و مراکز استان‌ها مراجعه کنند.
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی پیش‌تر، در مرکز آموزش مخابرات شهید امینی نیروی زمینی ارتش گفته بود: ارتش جمهوری اسلمای ایران با چهار ارزش و ویژگی “معنویت محوری، انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان” شناخته می‌شود که می‌تواند برای جامعه الگو باشد.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ممکن است این ویژگی‌ها در بخش‌هایی شدت و ضعف داشته باشند، اما در بین مردم، مسئولین و در چشم فرماندهی معظم کل قوا، ارتش با این چهار ارزش شناخته شده است؛ چهار ارزشی که باید پاسدار آن باشیم و اجازه ندهیم هرگز سست شود و روز به روز تقویت شود.

منبع : ۸ دی

کارجویان همچنین می‌توانند با ساخت و تکمیل رزومه در چراغ از هزاران فرصت شغلی از آگهیهای استخدامی متناسب با رشته، تخصص و توانایی خود بهره‌مند شوند و در سریعترین زمان ممکن رزومه خود را برای سازمانها و شرکتهای معتبر کشور ارسال نمایند. همچنین از  آموزشهای ویدیویی تخصصی و مورد نیاز مشاغل تهیه شده توسط چراغ استفاده نمایند.

برای ساخت پروفایل در چراغ و ساخت رزومه بر روی لینک پروفایل چراغ کلیک نمایید.

چراغ سایت استخدام ، کاریابی و آموزش جامع با بیان اخبار، نکات و مهارتهای استخدام و شغلیابی، تجربه کاری دلنشینی را برای شما رقم می‌زند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید