موقعیت شرکت : تهران
وبسایت : www.alibaba.ir
اندازه شرکت (نفر) : ۲۰۱ تا ۵۰۰
تاسیس: 1389
دسته شرکت : کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت

درباره علی بابا

علی‌بابا، سامانه‌ی خرید آنلاین خدمات گردشگری، شرکت تجارت الکترونیک که پس از حدود چهار سال فعالیت، توانسته با توسعه‌ی منابع انسانی ارزشمند خود قدم به قدم به اهداف نزدیک‌تر و به یکی از مهم‌ترین قطب‌های فروش آنلاین خدمات گردشگری تبدیل شود. در علی‌بابا شما هر روز با چالش‌های جدید روبرو می‌شوید و بهترین مکان برای آن دسته از آدم‌هایی است که یادگیرنده اند و شیفته‌ی تجربه کردن و کار تیمی! اگر رویایی بزرگ و پر از موفقیت دارید، علی‌بابا بهترین جا برای شروع و ادامه است.

آگهی استخدام علی بابا در فرصت شغلیهای مختلف در چراغ

موردی یافت نشد

موقعیت های شغلی منقضی شده علی بابا

Senior DevOps Engineer
علی بابا تهران، تهران
تهران، تهران
تمام وقت
6 ماه پیش
برنامه‌نویس Front-End
علی بابا تهران، تهران
تهران، تهران
تمام وقت
6 ماه پیش
توضیحات

استخدام علی بابا در چراغ

در روزگاری که کسب و کارهای نوپا و فعال در حوزه‌ی تکنولوژی با پتانسیل رشد بالایی همراه هستند، تقاضا برای جذب نیروهای متخصص کامپیوتر و فناوری اطلاعات، روند صعودی به خود گرفته است. شرکت علی بابا نیز یکی از استارتاپ‌های فعال در عرصه‌ی تکنولوژی می‌باشد که چشم‌انداز روشنی را پیش روی علاقه‌مندان حوزه‌ی آی‌تی، قرار داده است. استخدام در علی بابا از ابتدا تاکنون، همواره با هدف جذب نیروهای خلاق، چابک، پرتلاش، دارای روحیه‌ی تیمی و مشتاق کسب تجارب جدید بوده است. افرادی که در ردیف‌های شغلی همچون برنامه‌نویسی، بازاریابی و فروش، کارشناسی شبکه‌های اجتماعی و مهندسی داده از توانایی و تخصص لازم برخوردار هستند، می‌توانند با عضویت در سامانه‌ی کاریابی، آموزش و استخدام چراغ، رزومه‌ی خود را برای این شرکت معتبر ارسال نمایند. محیط کاری مجموعه‌ی بزرگ علی‌بابا، بسیار شاد و پویاست. همچنین بهترین بستر برای کشف، رشد و تحول می‌باشد تا استعدادها و توانایی‌های علاقه‌مندان در آن به فعلیت برسد.

آشنایی با حوزه فعالیت شرکت سفرهای علی بابا 

اگر به دنبال استخدام در علی بابا هستید، لازم است کمی بیش‌تر با این سامانه‌ی آنلاین و عالی‌رتبه و حوزه‌ی فعالیتی آن آشنا شوید. خدماتی همچون اجرای تورهای گردشگری، فروش بلیط قطار و هواپیما به صورت آنلاین در ایران به راحتی در سایت علی ‌بابا قابل دسترسی برای مشتریان می‌باشد. این شرکت اولین زیرمجموعه‌ی هلدینگ توشا (نام هلدینگی است موفق با هدف توسعه‌ی صنعت گردشگری و همچنین کمک به زیرساخت‌های این صنعت) می‌باشد و در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است. علی بابا، توانسته است طی مدت ۶ سال، سهم اعظمی از بازار گردشگری ایران را به خود اختصاص دهد. خود شرکت علی بابا هم از ۱۲ برند زیر مجموعه تشکیل شده است. علی‌بابا، جاباما، برندیست، نابرو، سیمرغ، آلترابو، نشانت، دابی، مدگو، رامونا و سندباد زیر مجموعه‌های این گروه بزرگ هستند. مجموعه‌ی تکنولوژی محور علی‌بابا، چیزی در حدود ۱۰۰۰ عضو تمام وقت دارد و رهبر صنعت گردشگری ایران است.

چه افرادی برای استخدام در علی بابا مناسب هستند؟

تیم قدرتمند علی بابا، بستری مناسب برای پرورش افراد بلند پرواز و با انگیزه‌ای می‌باشد که همواره به دنبال دستیابی به فرصت‌های جدید، پیشرفت و تعالی می‌باشند. در این مجموعه‌ی بزرگ و پویا، نیروهای کاری جوان، مستعد و جسور حضور دارند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود بهترین هستند. در واقع، تیمی از قهرمانان در حوزه‌های مختلف که توانایی خلق هر چیزی را دارند، به عنوان همراهان وفادار علی بابا هستند و در این استارتاپ موفق مشغول فعالیت و خدمات‌رسانی به صورت شبانه‌روزی می‌باشند. هدف اصلی گروه علی بابا بالا بردن سطح کیفیت زندگی انسان‌ها و کمک به آسایش و رضایت خاطر آن‌ها می‌باشد. بنابراین تمام افرادی که به عنوان عضو جدید وارد این مجموعه می‌شوند، متعهد می‌شوند تا پای چنین اهدافی بایستند و هیچ حد و مرزی برای رسیدن به آن اهداف قرار ندهند. اگر شما هم این‌چنین هستید، می‌توانید برای استخدام در علی بابا اقدام نمایید. 

آگاهی از فرهنگ‌ها و ارزش‌ها‌ی سازمانی برای استخدام در علی بابا

مدیران و اعضای تیم علی بابا، این مجموعه را سرزمین فرصت‌ها می‌دانند که برای افراد کمال‌گرا، بهترین موقعیت‌ها را فراهم خواهد آورد. در علی بابا، اشتباه کردن مجاز است. چرا که فرهنگ کاری این شرکت، یادگیری و پیشرفت به سبب درس گرفتن از اشتباهات گذشته می‌باشد. بنابراین، جهت انجام امور محوله، برخوداری از جسارت، اعتماد به نفس و شجاعت کافی لازمه‌ی موفقیتتان خواهد بود. اما به هر حال آنچه که مسلم می‌باشد، دانستن این نکته است که تکرار اشتباه و نپذیرفتن آن، نه تنها در علی بابا بلکه در هیچ کسب و کار دیگری هرگز به نفعتان تمام نخواهد شد. استخدام در علی بابا این شانس بزرگ را در اختیار شما قرار می‌دهد که به توسعه‌ی فرد اهمیت بیش‌تری دهید و هر روزتان بهتر از روز قبل باشد. فضای صمیمی انتقاد در این مجموعه به اعضا این امکان را می‌دهد که در جهت رشد و اصلاح امور، اقدامات مفیدی انجام دهند.
علی‌بابا، یعنی یک خانواده بزرگ متشکل از اعضایی است که روابط میان آن‌ها بر اساس اعتماد و همکاری دوسویه تعریف شده است. به مرور زمان، در بین افراد حاضر در این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته است که کار کردن را برای آن‌ها به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل کرده است. اگر شما هم قصد دارید که به عنوان یک نیروی کاری سودمند برای استخدام در علی بابا خودتان را آماده کنید، بد نیست که با ارزش‌های سازمانی آن مجموعه آشنا شوید. از جمله این ارزش‌ها می‌توان به مسئولیت‌ پذیری، حرمت کلام، تعهد حرفه‌ای، توانمندسازی، ایده‌پردازی و حل مسئله، رهبری تسهیل گرایانه، هم‌دلی و همکاری موثر اشاره کرد.

مزایای استخدام در شرکت علی بابا

مدیران علی بابا بر این باور هستند که تمام اعضای این خانواده‌ی بزرگ باید حالشان خوب باشد. چرا که در این صورت می‌توانند احساسات خوب خودشان را به جامعه‌ی گردشگری القا نمایند. لذا برای رشد و توسعه فردی، افزایش رضایت شغلی کارکنان، ایجاد انگیزه و بالا بردن کیفیت زندگی هر کدام از اعضا، در طی هر ماه تسهیلاتی را برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. شما هم پس از استخدام شدن در شرکت علی بابا از چنین مزایای ویژه‌ای بهره‌مند خواهید شد. این امتیازات به شرح ذیل می‌باشند:
۱. صبحانه، ناهار، میان وعده
۲. همکاری با افراد متخصص و هوشمند 
۳. ارائه‌ی تسهیلات ماهانه جهت عضویت در باشگاه‌های ورزشی
۴. آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه‌ی فردی همکاران
۵. امکان خرید بلیط و رزرو هتل با تخفیف و شرایط پرداختی مناسب
۶. تخصیص بیمه‌های تکمیلی برای همکاران و اعضای درجه یک خانواده‌هایشان 
۷. ساعت کاری منعطف جهت حفظ تعادل میان کار و زندگی شخصی هر یک از اعضا
۸. اختصاص اعتبار ماهانه برای ثبت نام در دوره‌های آموزشی خارج از شرکت. مانند آموزش زبان انگلیسی، موسیقی، مهارت‌های کلامی و ارتباطی یا هر دوره‌ی آموزشی دیگر که موجب رشد و ارتقای توانمندی‌های نیروهای استخدامی در علی بابا شود.
گروه علی‌بابا، خلق ثروت از طریق تکنولوژی با محوریت گردشگری و تحول فرهنگ کار در ایران را به عنوان چشم اندازی برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌ است. این مجموعه‌ی عظیم و فوق‌العاده، بهترین مکان برای شروع و ادامه‌ی فعالیت کسانی می‌باشد که با پرورش ایده‌های بزرگ و نوآورانه در ذهن خود مانوس هستند. چراغ به عنوان پیشرفته‌ترین سامانه‌ی آموزش، کاریابی و استخدام در ایران، فهرستی از بهترین فرصت‌های شغلی موجود برای استخدام در شرکت علی بابا را به کارجویان عزیز ارائه داده است.

مشاهده دیگر آگهی های استخدام تهران

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا