آموزش بازاریابی ۲۰۲۰ گری وینرچاک

( بدون نظر )
معرفی دوره
سایر
معرفی دوره
سایر پیش نمایش
آموزش بازاریابی ۲۰۲۰ گری وینرچاک
( بدون نظر )
چراغ
کاریابی، آموزش و استخدام
(تولید شده توسط چراغ)

دوره بازاریابی ۲۰۲۰ گری وینرچاک گزیده و گلچینی از سمینارها و سخنرانیهای گری وینرچاک درباره استراتژی بازاریابی در سال ۲۰۲۰ است. شما با دیدن این مجموعه به طور کامل با نگرش و زاویه دید گری وینرچاک در زمینه بازاریابی در دنیای امروز آشنا می‌شوید و می‌توانید آن را به سادگی و  با هزینه کم به کار بندید. چون گری کسی است که همیشه به دنبال بهترین متدهای بازاریابی با کمترین هزینه است.گری وینرچاک، مالک Wine Library، رئیس Cork’d و میزبان برنامه تلویزیونی Wine Library TV است. گری وینرچاک یکی از بنام‌ترین کارآفرین‌هایی است که صدایش را در شبکه‌های اجتماعی به گوش همه می‌رساند با میلیون‌ها فالوور در شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک اینفلوئنسر مطرح هم شناخته می‌شود و بسیاری دلیل این‌ها را شخصیت پرجذبه و کاریزماتیک او و علاقه‌ی خاصی که به کمک کردن به بقیه دارد بیان می‌کنند. به صورتی که او مجری یکی از بهترین پادکست‌های روزانه کارآفرینی به نام AskGrayVee # است و با سمینارها و ویدیوهایش به میلیون‌ها نفر کمک کرده است. کسب‌وکار پویا و بیش از ۱۰۰ هزار بیننده هر اپیزود آن، و همچنین تعداد زیاد فالوورهای توئیتر او باعث شده یک مثال عالی از موفقیت کارآفرینی باشد. گری وینرچاک یکی از ۴۹ فرد تاثیرگذار سال ۲۰۰۹ معرفی شده در سایت AskMens.com است. او به خاطر نوع فالوورهایش به عنوان پادشاه رسانه‌های اجتماعی نیز شناخته می‌شود. وی همچنین مشاور رسانه اجتماعی چند شرکت بزرگ مانند Johnson & Johnson، گوگل، پپسی، Proctor & Gamble و دیزنی است!در همین حال، او که به نوشتن کتاب و به اشتراک گذاشتن تجربیاتش به بقیه علاقه داشت با نوشتن چند کتاب در سال‌های گذشته به یکی از برجسته‌ترین نویسنده‌های حوزه‌ی کارآفرینی تبدیل شده است. همه‌ی کتاب‌های او در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و وب‌سایت آمازون قرار گرفته‌اند.او اولین کتاب خود با عنوان Crush It! Why Now is the Time to Cash in on your Passion (انجامش بده! چرا که الان زمانی است که باید از اشتیاق خودت کسب درآمد کنی) را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد. این کتاب در رتبه اول لیست پرفروش‌ترین‌های آمازون قرار گرفت. سپس در سال ۲۰۱۱ دنباله کتاب قبلی خود با عنوان The Thank You Economy (ممنونم اقتصاد) را منتشر کرد که در رتبه دوم لیست New York Times Hardcover Advice & Misc. bestseller قرار گرفت. 
خلاصه سرفصل ها

دوره بازاریابی ۲۰۲۰ گری وینرچاک گزیده و گلچینی از سمینارها و سخنرانیهای گری وینرچاک درباره استراتژی بازاریابی در سال ۲۰۲۰ است. شما با دیدن این مجموعه به طور کامل با نگرش و زاویه دید گری وینرچاک در زمینه بازاریابی در دنیای امروز آشنا می‌شوید و می‌توانید آن را به سادگی و  با هزینه کم به کار بندید. چون گری کسی است که همیشه به دنبال بهترین متدهای بازاریابی با کمترین هزینه است.

گری وینرچاک، مالک Wine Library، رئیس Cork’d و میزبان برنامه تلویزیونی Wine Library TV است. گری وینرچاک یکی از بنام‌ترین کارآفرین‌هایی است که صدایش را در شبکه‌های اجتماعی به گوش همه می‌رساند با میلیون‌ها فالوور در شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک اینفلوئنسر مطرح هم شناخته می‌شود و بسیاری دلیل این‌ها را شخصیت پرجذبه و کاریزماتیک او و علاقه‌ی خاصی که به کمک کردن به بقیه دارد بیان می‌کنند. 

به صورتی که او مجری یکی از بهترین پادکست‌های روزانه کارآفرینی به نام AskGrayVee # است و با سمینارها و ویدیوهایش به میلیون‌ها نفر کمک کرده است. کسب‌وکار پویا و بیش از ۱۰۰ هزار بیننده هر اپیزود آن، و همچنین تعداد زیاد فالوورهای توئیتر او باعث شده یک مثال عالی از موفقیت کارآفرینی باشد. 

گری وینرچاک یکی از ۴۹ فرد تاثیرگذار سال ۲۰۰۹ معرفی شده در سایت AskMens.com است. او به خاطر نوع فالوورهایش به عنوان پادشاه رسانه‌های اجتماعی نیز شناخته می‌شود. وی همچنین مشاور رسانه اجتماعی چند شرکت بزرگ مانند Johnson & Johnson، گوگل، پپسی، Proctor & Gamble و دیزنی است!

در همین حال، او که به نوشتن کتاب و به اشتراک گذاشتن تجربیاتش به بقیه علاقه داشت با نوشتن چند کتاب در سال‌های گذشته به یکی از برجسته‌ترین نویسنده‌های حوزه‌ی کارآفرینی تبدیل شده است. همه‌ی کتاب‌های او در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و وب‌سایت آمازون قرار گرفته‌اند.

او اولین کتاب خود با عنوان Crush It! Why Now is the Time to Cash in on your Passion (انجامش بده! چرا که الان زمانی است که باید از اشتیاق خودت کسب درآمد کنی) را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد. این کتاب در رتبه اول لیست پرفروش‌ترین‌های آمازون قرار گرفت. سپس در سال ۲۰۱۱ دنباله کتاب قبلی خود با عنوان The Thank You Economy (ممنونم اقتصاد) را منتشر کرد که در رتبه دوم لیست New York Times Hardcover Advice & Misc. bestseller قرار گرفت.

 
نظر کاربران0 نظر
نظری ثبت نشده.
مشاغل مرتبط
الان این دوره را بخرید،
تا یک سال آپدیت های بعدی را رایگان دریافت کنید.
چراغ
کاریابی، آموزش و استخدام
تاریخ انتشار: 1399/4/23
تولید شده توسط چراغ
هزینه دوره
75,000 تومان
45,000 تومان
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا