توضیحات

دوره های آموزش برنامه نویسی

شغل برنامه‌نویسی به تازگی جای خود را در میان مشاغل فعال موجود در بازار کار باز کرده است و اتفاقاً با استقبال خوبی هم روبرو شده است. شاید مهم‌ترین دلیلش هم این باشد که برنامه نویسی یکی از پول‌سازترین و آینده‌دارترین مشاغل دنیا می‌باشد و امنیت شغلی در آن بالاست. همه ساله بر تعداد موقعیت‌های شغلی که مرتبط با برنامه‌نویسی هستند و یا پیش‌نیاز اصلی آن‌ها برنامه نویسی است، افزوده می‌شود. در دنیای امروز که همه چیز وابسته به تکنولوژی و کامپیوتر است، ردپای برنامه‌نویسی را تقریباً در هر جایی می‌توان دید. درست است که اتوماسیون و نرم‌افزارها میلیون‌ها نفر را بیکار کرده‌اند، اما فرصت‌های شغلی جدیدی هم برای علاقه‌مندان به برنامه نویسی به‌وجود آورده‌اند. به همین جهت، این روزها بسیاری از جوانان و فارغ‌التحصیلان رشته‌ی کامپیوتر و حتی رشته‌های دیگر به دنبال ثبت‌نام و شرکت‌ در کلاس‌ها و دوره‌های حضوری و آنلاین آموزش برنامه نویسی در زمینه‌ها و سطوح مختلف می‌باشند. 

آموزش آنلاین برنامه نویسی در چراغ

برنامه نویسی کار خیلی پیچیده و دشواری نیست. هر خط کد در برنامه‌نویسی دارای معنای از پیش تعریف شده می‌باشد. اگر شما از برنامه‌نویسی دلزده و یا متنفر شده‌اید، شاید به این دلیل است که درست آموزش ندیده‌اید. یک استاد حرفه‌ای که به کار خود مسلط باشد، می‌تواند مباحث برنامه نویسی را به ساده‌ترین شکل ممکن به شما آموزش دهد. این همان چیزی است که رسالت اساتید آموزشی سامانه‌ی هوشمند چراغ می‌باشد. چراغ، در این بخش اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین آموزش برنامه نویسی در حوزه‌های مختلف نموده است. با استفاده از فیلم‌های آموزش برنامه نویسی در چراغ می‌توانید برنامه‌نویسی را به زبانی ساده و قابل فهم از زبان بهترین اساتید آموزشی بیاموزید. کلیه‌ی این دوره‌های آموزشی از صفر تا صد تهیه شده‌اند و تمام مطالب کاربردی را به شما خواهند آموخت. بی‌شک، شما پس از دیدن این آموزش‌ها، آماده‌ی ورود به بازار کار و کسب درآمد خواهید بود.

مزایای شرکت در دوره‌های آموزش برنامه نویسی چراغ چیست؟

شما عزیزان در هر رشته و مقطع تحصیلی و با هر سن و سالی که باشید، می‌توانید از دوره‌های آموزش آنلاین برنامه نویسی در چراغ استفاده نمایید. با توجه به بازارکار خوبی که برای برنامه‌نویسی وجود دارد پس از یادگیری این دوره‌ها می‌توانید به عنوان یک متخصص حرفه‌ای به پیدا کردن شغل خوب و کسب درآمد از این حرفه بیاندیشید. اما این همه‌ی ماجرا نیست. استیو جابز بزرگ می‌گوید: " تمام مردم باید برنامه‌نویسی را یاد بگیرند، چون برنامه‌نویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید". در ادامه راجع به برخی از مزایای یادگیری برنامه‌نویسی صحبت خواهیم کرد.

ارتقای جایگاه شغلی و اجتماعی 

ویدیو آموزش برنامه نویسی در چراغ را از دست ندهید، اگر می‌خواهید یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشید. در حقیقت، برنامه‌نویسی علاوه بر پول‌ساز بودن برای تمام افراد انگیزه و زندگی بهتری فراهم خواهد آورد. حتی اگر به دنبال کسب درآمد و پول از برنامه‌نویسی هم نباشید، باز هم بد نیست که یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی را یاد بگیرید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که دلیل این همه اصرار برای یادگیری برنامه‌نویسی چیست؟ خب باید بگوییم که برنامه‌نویسی یکی از تخصص‌های به‌روز می‌باشد. به‌عنوان یک اصل ثابت، یادگیری یک تخصص به روز باعث افزایش انگیزه، اعتماد به نفس و جایگاه اجتماعی در افراد می‌شود. وقتی شما صاحب تخصصی شوید که آن تخصص از دیدگاه بقیه جالب و به روز باشد، اعتماد به نفستان نیز افزایش خواهد یافت. پس تمام افراد می‌توانند برنامه‌نویسی را یاد بگیرند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

طراحی و پیاده‌سازی ایده‌های مفید

آموزش برنامه نویسی و ایده‌سازی! به اعتقاد پیتر ارجنت مؤسس Code Factory در سیدنی، کسانی که برنامه‌نویسی را به عنوان هدف دنبال می‌کنند، ایده‌هایی برای کوتاه کردن یا ساده کردن فرآیند‌های کاری خود خواهند داشت. او می‌گوید: "زمانی‌که برنامه‌نویسی یا کد‌نویسی را در تک تک ابعاد زندگی خود (مهارت، دانش، تجربه و یا زمینه‌های دیگر زندگیتان) نهادینه می‌کنید، هر کدام از این بُعد‌ها، قدرتمند‌تر و هدفمند‌تر از قبل می‌شوند". بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که تفاوتی ندارد که شما در چه زمینه‌ای مشغول فعالیت باشید؛ حسابدار باشید یا پیمان‌کار، هنرمند باشید یا آموزگار! به‌‌هرحال در هر جایگاه شغلی که باشید، یادگیری برنامه‌نویسی به شما کمک می‌کند که ایده‌هایی که در زمینه‌ی فناوری دارید را پیاده‌سازی کنید. ایده‌هایی که اجرای آن‌ها ممکن است شما را به درآمدهای فوق‌العاده‌ای برسانند. 

افزایش خلاقیت در لحظات بحرانی

با شرکت در دوره‌های آموزش برنامه نویسی و یادگیری آن، قدرت خلاقیت شما افزایش خواهد یافت. چرا که به اعتقاد متخصصین این حوزه، کد‌نویسی یا همان برنامه‌نویسی، بیشتر بر پایه‌ی فنون خلاقیت است تا علوم کامپیوتری! تصور کنید که به‌عنوان حسابدار در واحد مالی یک شرکت کار می‌کنید. اگر مجبور باشید که برای نشان دادن گزارشات به مشتری‌ها، اطلاعات چندین سیستم را ثبت و ضبط نمایید و این اطلاعات را به روی کاغذ بیاورید و ارقام را با دست جا‌به جا کنید، قطعاً کار سخت و پیچیده‌ای در پیش خواهید داشت. اما اگر کمی دانش برنامه‌نویسی داشته باشید، حتماً به دنبال راهی آسان‌تر برای انجام این کار خواهید بود. برنامه‌نویسانی که خالق نرم‌افزارهای حسابداری بوده‌اند، با همین دیدگاه وارد میدان شده‌اند و توانسته‌اند محصولی را تولید نمایند که روند کارها را برای حسابداران تسریع و بهبود بخشد. به همین دلیل است که می‌گویند دانستن علم برنامه‌نویسی به شما دید خلاقانه می‌دهد.

از مصرف‌کننده‌ به یک تولید‌کننده‌ی فناوری تبدیل می‌شوید!

با دنبال کردن فیلمهای آموزشی برنامه نویسی می‌توانید از یک مصرف‌کننده‌ی فناوری به یک تولیدکننده‌ی فناوری تبدیل شوید. خب بسیاری از شما بارها و بارها از اپلیکیشن‌های مختلف وب و موبایلی استفاده کرده‌اید و در نقش یک مصرف‌کننده‌ی فناوری بوده‌اید. اما آیا می‌دانید چقدر برایتان لذت‌بخش خواهد بود که پس از یادگیری برنامه‌نویسی و تسلط به یک زبان خاص بتوانید خودتان خالق یک محصول در زمینه‌ی فناوری باشید؟ مثلاً نرم‌افزار، اپلیکیشن و یا وب‌سایتی را طراحی نمایید. در این صورت، هم دیگران می‌توانند از این محصول شما استفاده‌ی بهینه نمایند و هم این‌که خودتان به درآمدزایی خواهید رسید و احساس غرور و سربلندی خواهید کرد. واقعاً که چه چیزی بهتر از این؟ پس در هر جایگاهی که هستید، پیشنهاد می‌کنیم که حداقل یک زبان را انتخاب نمایید و از همین حالا شروع به یادگیری برنامه‌نویسی نمایید که حتما اتفاق‌های خوبی برایتان رقم خواهد خورد.

با یادگیری برنامه نویسی، همه چیز برای رسیدن به درآمد بالا مهیاست!

دوره های آموزش برنامه نویسی چراغ را حتماً دنبال کنید، اگر به درآمدهای بسیار بالا و فوق‌العاده می‌اندیشید! گفتیم که برنامه‌نویسی جزو پول‌سازترین مشاغل دنیا می‌باشد. فرقی ندارد که شما برنامه‌نویسی را برای ساخت بازی یا اپلیکیشن موبایل یاد بگیرید یا آن‌که بخواهید از این طریق یک نرم‌افزار کاربردی بسازید. در هر صورت، اگر بتوانید صاحب تخصص در یک زمینه‌ی خاص از برنامه‌نویسی شوید می‌توانید به درآمدهای خوب و قابل قبولی برسید. با یادگیری برنامه‌نویسی شما قادر خواهید بود به‌عنوان کارمند، فریلنسر (آزادکار) و یا حتی مدرس برنامه‌نویسی وارد بازار کار شوید و درآمد کسب کنید. فراموش نکنید که در حرفه‌ی برنامه‌نویسی میزان حقوقی که دریافت می‌کنید به خودتان بستگی دارد. به قول معروف، هر که بامش بیش، برفش بیش‌تر! هرچقدر که برنامه‌نویس حرفه‌ای‌تر باشید و بر روی پروژه‌های بزرگتری کار کنید، قطعاً درآمد بیش‌تری از این راه کسب خواهید کرد.
در دنیای امروز که تکنولوژی در آن حرف اول را می‌زند، دانستن زبان برنامه‌نویسی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. در حال حاضر، تکنولوژی در تمام شاخه‌‌ها اعم از هنر، صنعت، پزشکی، کسب‌وکار و ... ریشه دوانده است؛ به همین دلیل یادگیری زبان‌ برنامه‌نویسی به همه‌ی افراد توصیه می‌شود. در پایان اگر خواستار یادگیری برنامه‌نویسی در هر زمینه‌ای می‌باشید، آموزش آنلاین برنامه نویسی در چراغ می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما به حساب بیاید. با شرکت در دوره‌های آنلاین برنامه نویسی چراغ می‌توانید، می‌توانید برنامه‌نویسی را یک بار و برای همیشه یاد بگیرید!

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا