برنامه‌نویس ارشد جاوا ( Back-End)

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
2 ماه پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

در فرازپردازان، تلاش برای ارائه بهترین محصول به مشتریان از اصول تغییر ناپذیر است. در این راستا، همواره تلاش کردیم بهترین‌ها را جذب کنیم. این بار، در موقعیت برنامه‌نویس ارشد جاوا برای محصولات شرکت در حوزه‌های نوآورانه مالی و بانکی به یک همکار در یک نقش تمام-وقت احتیاج داریم.چه وظایفی دارید؟


· بررسی نیازمندی‌های محصولات، تحلیل و ارائه راه‌حل در حوزه کاری· تحویل کد با بالاترین کیفیت، رعایت قواعد برای داشتن کد تمیز (Clean Code)· تحویل کد بصورت تست شده· در دست گرفتن ابتکار عمل در مواردی که راه‌حل واضحی وجود ندارد· تعامل مثبت با سایر اعضای تیم و شرکت جهت دستیابی به اهداف· بررسی مداوم جدیدترین تکنولوژی‌ها و تلاش در جهت به‌روز نگه‌داشتن خود و محصولاتچه تخصص‌هایی باید داشته باشید؟


· تسلط بر برنامه نویسی جاوا و به ویژه J2EE· تسلط بر Spring Framework و Spring Boot· تسلط بر معماری و الگوهای طراحی و اصول برنامه نویسی شی گرا· تسلط بر تست نویسی· تسلط بر معماری میکروسرویس و مفاهیم مرتبط با آن· تسلط به Mongo DB· حداقل ۵ سال سابقه کاری مرتبطمهارت‌های عمومی مطلوب که در تطبیق با موقعیت شغلی کمک می‌کند:


· مهارت ارتباطی مناسب جهت تعامل با سایر افراد و برنامه‌نویسان تیم· قدرت تجزیه و تحلیل بالا در حل مسائل· دقت زیاد در توجه به جزییات· یادگیری سریع· روحیه کار تیمی
شرایط محیط کاری؟


· محیط کاری پویا و جوان· امکان یادگیری از همکاران با تجربه و پیشرفت شغلی· رهبرانی که در پیشرفت شخصی پشتیبان شما هستند· کار چالش‌برانگیز و جذاب· تسهیلات نظام وظیفه· بیمه تکمیلی· فضای کاری شاد و پرانرژی همراه با بازی و سرگرمی· ساعات کاری: شنبه تا سه ‌شنبه 8-17، چهارشنبه 8-16

مهارت ها

  • mongodb
  • j2ee
  • java

اطلاعات شرکت

شرکت فرازپردازان در سال ۱۳۸۹ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) به طور رسمی شروع به کار نمود. فعالیت فرازپردازان در کشور عزیزمان ایران با نام تجاری فرازپردازان بیتی آرون با تکیه بر دانش و تخصص بومی در زمینه‌های نو و کاربردی فناوری اطلاعات در طول هفت سال گذشته ادامه یافت. در حال حاضر فرازپردازان بر روی تولید اپلیکیشن ها و سامانه های مرتبط با صنعت پرداخت و بانکداری الکترونیک و شبکه های اجتماعی کاربردی تمرکز دارد.