مدرس تمامی رشته ها

تدریسی و تحصیلی
3 ماه پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری نیمه وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

شرکت توکان جهت تکمیل کادر اساتید خود در تمامی مقاطع تحصیلی و حوزه های آموزشی زیر از علاقه مندان به تدریس دعوت به همکاری می‌نماید.

مدرس دوره های نرم افزاری(کلیه ی نرم افزارها مهندسی)مدرس دوره های کاربردی مانند: فروش و بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK،امنیت و شبکه، اصول حسابداری و ...مدرس دروس پایه ی دهم، یازدهم و دوازدهم (تمامی دروس)مدرس دروس تخصصی دانشگاهی (تمامی رشته ها)مدرس آزمون ورودی دانشگاه ها(رشته های ریاضی،علوم تجربی،علوم انسانی)مدرس آزمون کارشناسی ارشد و دکترا(تمامی رشته ها و گرایش ها)* نام درس یا دروسی که در آن توانایی تدریس داریدرا در رزومه خود حتما ذکر نمایید.*

مهارت ها

  • فن بیان بالا
  • فرآیند آموزش

اطلاعات شرکت

شرکت توکان مهام فن با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، پس از ۲ سال تولید اپلیکیشن های موبایل، در حال توسعه یک سامانه در مقیاس بزرگ و در سطح کشور است.
با این هدف ضمن توسعه زیرساخت های سازمانی و محیطی مجموعه، اقدام به استخدام نیروهای نرم افزاری، تبلیغات و اداری نموده است.
قرارداد همکاری، بیمه و بیمه تکمیلی از روز اول فعالیت، پرداخت حقوق کاملا منظم، محیط کاری دوستانه در عین حال کاملا حرفه ای از مزایای این شرکت محسوب می گردد.