طراح Ui/Ux

طراحی/ هنر
5 ماه پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

- مسلط به دانش، اصول و مبانی طراحی گرافیک (ترکیب‌بندی، رنگ، استانداردهای طراحی دیجیتال و چاپ). - مسلط به کار و پیاده‌سازی با انواع نرم‌افزارهای طراحی. - مسلط به روند طراحی گرافیکی صفحات وب و موبایل UI/UX (وایر فریمینگ، پروتوتایپ و در نهایت خلق صفحات کاربر محور). - آشنایی ابتدایی با فریم ورک‌های ساخت نرم‌افزارهای موبایل و سیستم عامل‌های رایج. - آشنایی با ترندهای روز و مطالعه مستمر در این حوزه. - مسلط به استانداردهای و زبان های طراحی رابط کاربری از جمله متریال دیزاین - مسلط به نرم‌افزارهای مربوطه از جمله فتوشاپ , XD یا Sketch و ... - دارای روحیه کار تیمی، پشتکار و انعطاف‌پذیر - روحیه تحقیق و جستجو - تجربه کافی - آشنایی با اکوسیستم استارتاپی و برنامه نویسان - یکم آشنایی با API شرایط عمومی: متعهد با اخلاق منضبط ایده پرداز خلاق شرایط شغلی: شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 5 محدوده جُردن

مهارت ها

  • ux
  • ui
  • مبانی طراحی
  • مسلط به مفاهیم ui/ux
  • طراحی گرافیک

اطلاعات شرکت

شرکت توکان مهام فن با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، پس از ۲ سال تولید اپلیکیشن های موبایل، در حال توسعه یک سامانه در مقیاس بزرگ و در سطح کشور است.
با این هدف ضمن توسعه زیرساخت های سازمانی و محیطی مجموعه، اقدام به استخدام نیروهای نرم افزاری، تبلیغات و اداری نموده است.
قرارداد همکاری، بیمه و بیمه تکمیلی از روز اول فعالیت، پرداخت حقوق کاملا منظم، محیط کاری دوستانه در عین حال کاملا حرفه ای از مزایای این شرکت محسوب می گردد.