مدرس برنامه‌نویسی Front-End

تدریسی و تحصیلی
2 ماه پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری نیمه وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

آموزشگاه برنامه نویسی با سابقه آموزشی عالی و دوره های پرطرفدار جهت تکمیل کادر آموزشی خود به دنبال چند مدرس با تجربه کاری بالا در زمینه آموزش مهارت های زیر نیازمند است: 1- مدرس با تسلط کافی به Net Core. و Angular و آموزش Rest API و SPA جهت پیاده سازی Web API در پروژه های NET Core. می باشیم. 2- مدرس با تسلط کافی به مهارت های HTML , CSS , JavaScript,JavaScript Animation , Ajax ,JQuery , Angular Last Version , Type Script , کار با Post man جهت دوره آموزشی Front End 3- مدرس با تسلط کافی به مباحث Java مانند J2SE و J2EE و Servlet و Hibernate و JSP و JDK و JVM و JRE و OracleDB و JAP و JSF و Spring Framework و Spring MVC . 4-مدرس با تسلط به کافی آموزش PHP, Laravel. 5-مدرس با تسلط به کافی آموزش ReactJs , React Native

مهارت ها

  • angular
  • jquery
  • html
  • css
  • .netcore
  • فرآیند آموزش

اطلاعات شرکت

آموزشگاه سیوان فعالیت خود را از سال 1383 تحت نام شرکت تحلیلگر داده رایانه پردازش ملک را آغاز نمود.
در آن زمان این موسسه در حوزه ساخت و اجرای پروژه های تحت وب فعالیت می نمود که پس از چندی با کمک گرفتن از افراد مجرب و کار آزموده اقدام به افزودن فعالیت آموزشی به حوزه کاری خود افزود.
حال با گذشت بیش از پانزده سال از شروع فعالیت و تبدیل شدن به یکی از قدیمی ترین و توانمندترین در این حوزه اقدام به جذب نیرو فعال در این حوزه در جهت آموزش مبادرت به استخدام نموده است.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا