کارشناس حسابداری

مالی و حسابداری
24 روز پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

تسلط به ICDL روحیه کار گروهی معتمد و مسئولیت پذیر ترجیحا محدوده محل زندگی ، محله گاندی

مهارت ها

  • اصول حسابداری و مالی
  • امور مالیاتی
  • اصول حسابداری
  • تنخواه گردانی
  • icdl

اطلاعات شرکت

سال ۹۱ با برند مدیانا و سرمایه‌ای اندک اما ایده‌ای ناب پا به عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور گذاشتیم. فعالیتمون رو در ابتدا با سامانه پیام کوتاه به صورت ریبرندیگ آغاز کردیم و در سراسر کشور نماینده‌های فعالی جذب و در کنار هم رشد کردیم، تا به امروز که با ۹۰.۰۰۰ کاربر و ۹۰۰۰ نماینده در سطح کشور، می‌توان گفت مدیانا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی مطرح است.

در طول این سال‌ها نیز توانستیم با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده، ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصر به ‌فردی رو ایجاد کنیم و شاهد رویدادهای تازه‌ای در مجموعه خود باشیم؛ اپلیکیشن‌های محتوایی قدرتمند مدیانا و مهستان از این جمله‌اند.

در سال ۹۷ همزمان با دانش بنیان شدن مجموعه، شروع به توسعه نرم افزار جامع کسب و کار کردیم که به جرات می‌توان گفت در آینده‌ای نزدیک، نیاز بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ با این محصول مرتفع خواهد شد.

مدیانا هم اکنون شامل مجموعه‌ای ۳۰ نفره از همکاران جوان و مجرب در حوزه‌های مختلف تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن است و همچنین از نعمت حضور پشتیبانانی صبور، چابک و انعطاف پذیر برخوردار است.

ما در مدیانا تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با شناخت نیازهای مشترکین و همگام با تکنولوژی و فناوری اطلاعات روز دنیا گام برداریم و خدمت رسانی به شما عزیزان را به بهترین شکل امکان پذیر سازیم.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا