برنامه‌نویس Front-End

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
2 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

تسلط کامل بر برنامه نویسی: Angular Css Html Boostrap (Javascript frameworks (Vue.js, chart.js etc تسلط بر يك زبان برنامه نويسي سمت سرور در حد مقدماتي مانند: C# , Golang, python يا هر زبان ديگر، امتیاز محسوب می گردد. تسلط بر nodejs الزامی می باشد. ساعت کاری به صورت شناور می باشد. امکان خدمت به عنوان سرباز امریه وجود دارد.

مهارت ها

  • javascript
  • boostrap
  • node.js
  • angular
  • html
  • css

اطلاعات شرکت

سال ۹۱ با برند مدیانا و سرمایه‌ای اندک اما ایده‌ای ناب پا به عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور گذاشتیم. فعالیتمون رو در ابتدا با سامانه پیام کوتاه به صورت ریبرندیگ آغاز کردیم و در سراسر کشور نماینده‌های فعالی جذب و در کنار هم رشد کردیم، تا به امروز که با ۹۰.۰۰۰ کاربر و ۹۰۰۰ نماینده در سطح کشور، می‌توان گفت مدیانا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی مطرح است.

در طول این سال‌ها نیز توانستیم با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده، ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصر به ‌فردی رو ایجاد کنیم و شاهد رویدادهای تازه‌ای در مجموعه خود باشیم؛ اپلیکیشن‌های محتوایی قدرتمند مدیانا و مهستان از این جمله‌اند.

در سال ۹۷ همزمان با دانش بنیان شدن مجموعه، شروع به توسعه نرم افزار جامع کسب و کار کردیم که به جرات می‌توان گفت در آینده‌ای نزدیک، نیاز بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ با این محصول مرتفع خواهد شد.

مدیانا هم اکنون شامل مجموعه‌ای ۳۰ نفره از همکاران جوان و مجرب در حوزه‌های مختلف تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن است و همچنین از نعمت حضور پشتیبانانی صبور، چابک و انعطاف پذیر برخوردار است.

ما در مدیانا تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با شناخت نیازهای مشترکین و همگام با تکنولوژی و فناوری اطلاعات روز دنیا گام برداریم و خدمت رسانی به شما عزیزان را به بهترین شکل امکان پذیر سازیم.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا