کارشناس فروش وبازاریابی

فروش و بازاریابی/مارکتینگ
7 روز پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

شرکت برهان سیستم پاسارگاد جهت برگزاری جلسات دموی نرم افزارهای مالی خود، به کارشناس فروش و بازاریابی نیاز دارد که آشنا به حسابداری و نرم افزارهای حسابداری نیز باشد. این شخص در کنار کارشناسان فروش برای دموی نرم افزار و کمک در امر فروش با ما همکاری خواهد داشت. از مزایای شغلی میتوان بیمه، ساعت کاری مشخص و... اشاره کرد. نیازها: آشنا با بازاریابی و فروش دارای فن بیان بالا آشنایی با حسابداری و اصول حسابداری آشنایی با نرم افزارهای حسابداری مختلف مزیت محسوب میشود. آشنایی با نرم افزار جامع برهان سیستم مزیت محسوب میشود. آشنایی با حسابداری صنعتی مزیت محسوب میشود. توانایی انجام کار گروهی روابط عمومی بالا داشتن مدرک از دانشگاه معتبر امتیاز محسوب میشود.

مهارت ها

  • اصول بازاریابی و فروش
  • اصول و فنون مذاکره

اطلاعات شرکت

شرکت برهان سیستم پاسارگاد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با عرضه نرم افزاری مالی و مدیریتی آغاز کرد. هسته اصلی برهان گروهی از کارشناسان حوزه مالی و نرم افزاری است که حاصل تجارب خود در شرکت ها و پروژه های متفاوت را در برهان گرد آوردند.
این گروه با درک درست از سرعت اقتصاد، جهانی شدن تجارت، نیاز مدیریت به اتخاذ تصمیمات سریع، تغییر ساختار سازمان ها؛ نیز با مطالعه راهکارهای نرم افزاری و بررسی مالی و مدیریتی گوناگون، محصولات خود را مطابق با آخرین دستاوردهای دانش روز و ناظر به سلیقه کاربران ایرانی به بازار
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا