کارشناس DevOps (دورکاری)

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
8 روز پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

اگر شما بهترین DevOps دنیا هستی، ما چند هفته ای هست که دنبالتون می گردیم .... اگر در مورد اَپی اِکو بخوای بیشتر بدونی باید بگم فعلاً پلی استیشن و فوتبال دستی نداریم :) ولی با وجود فضای گرم و صمیمی و البته چالش های فنی ریز و درشت، نبودشون رو حس نمی کنیم. بخش هایی که با حضور شما، دغدغه ای در موردشون نخواهیم داشت: 1- داکر و در کل Containerization 2- Container Orchestration به ویژه کوبرنتیس 3- توسعه کرنل لینوکس 4- پیاده سازی کلاستر کانتینرایز شده توسط ابزار مدیریتی ایجاد کلاستر کوبرنتیز 5- ایجاد کانتینرهای داکر برای اپلیکیشن های مختلف 6- ایجاد و نگهداری پایپلاین های CI/CD 7- ایجاد و پیاده سازی اپلیکیشن های کانتینرایز شده با قابلیت اسکیل شدن اتوماتیک توسط کوبرنتیز 8- در دسترس بودن به صورت تمام وقت و on-call قطعاً شما تجربه کاری در پیاده سازی و نگهداری ابزار های مذکور را دارا هستید و می توانید راه هایی برای نگهداری و پیاده سازی پایپلاین هایی برای اتوماتیک کردن فرایند های Deploy و فرایند های Restore و Backup ایجاد کنید.

مهارت ها

  • containerization
  • docker
  • devops

اطلاعات شرکت

اَپی اِکو پلتفورمی برای عرضه و تقاضای اِی پی آی و در سال ۹۸ به طور رسمی فعالیت خود را با حمایت استارتاپ استودیو فردا، آغاز نموده است.

برای توضیح فعالیت این استارتاپ باید گفت که اَپی اِکو در واقع بازاری است که می‌توان اِی پی آی خود را برای «عرضه» منتشر کرده و همچنین اِی پی آی مورد نیاز را «برای استفاده» دریافت نمود. ( برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه نمایید ) .

اما در مورد جذب همکار

اَپی اِکو در نقش های اجرایی مختلف در لایه‌های فنی و بیزنس، از عزیزان توانمند، استقبال نموده و حتی فری‌لنسرهای دورکار هم می‌توانند در تیم ما نقشی مفید و مهم داشته باشند. مهم نیست که تا چه میزان در حوزه‌های مورد نیاز اَپی اِکو توانمند هستید، مهم این است که توانایی خود را برای « دَرک متقابل، یادگیری، کارگروهی» به کار بگیرید و به پیشرفت جمعی معتقد باشید.