برنامه‌نویس Node.Js (دورکاری)

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
3 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

ما برای چند تا از تیم‌های فنی گروه اپی اکو نیاز به برنامه نویس Backend ، خوش‌فکر، پرانگیزه و آشنا به فناوری‌های روز داریم که شرایط زیر رو داشته باشه: 1- مسلط به برنامه نویسی با Nodejs 2- مسلط به زبان جاوا اسکریپت ES6 و ES2017 3- مسلط به کتابخانه ها و فریمورک های مرتبط و محبوب مانند Express و Koa 4- مسلط به Rest, Restful و Graphql 5- مسلط به SQLite و MongoDB 6- آشنا به مفاهیم میکروسرویس و معماری نرم افزار 7- مسلط به Docker روحیه کار تیمی یادگیری مهارت های جدید و پیدا کردن راه حل های خلاقانه برای مسائل جدید توانایی برنامه نویسی در پروژه های بزرگ نرم افزاری وقت شناس، منظم و متعهد به برنامه زمان بندی

مهارت ها

  • javascript
  • es6
  • es2017
  • restful api
  • node.js

اطلاعات شرکت

اَپی اِکو پلتفورمی برای عرضه و تقاضای اِی پی آی و در سال ۹۸ به طور رسمی فعالیت خود را با حمایت استارتاپ استودیو فردا، آغاز نموده است.

برای توضیح فعالیت این استارتاپ باید گفت که اَپی اِکو در واقع بازاری است که می‌توان اِی پی آی خود را برای «عرضه» منتشر کرده و همچنین اِی پی آی مورد نیاز را «برای استفاده» دریافت نمود. ( برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه نمایید ) .

اما در مورد جذب همکار

اَپی اِکو در نقش های اجرایی مختلف در لایه‌های فنی و بیزنس، از عزیزان توانمند، استقبال نموده و حتی فری‌لنسرهای دورکار هم می‌توانند در تیم ما نقشی مفید و مهم داشته باشند. مهم نیست که تا چه میزان در حوزه‌های مورد نیاز اَپی اِکو توانمند هستید، مهم این است که توانایی خود را برای « دَرک متقابل، یادگیری، کارگروهی» به کار بگیرید و به پیشرفت جمعی معتقد باشید.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا