طراح سایت وردپرس (WordPress)

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
2 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

*** برای افراد باتجربه در صورت بالا بودن کیفیت نمونه کارها و اجرای بموقع تعهدات، حقوق مناسبی در نظر گرفته خواهد شد *** لطفا فقط افرادی که بصورت فول تایم مایل به همکاری می باشند درخواست ثبت نمایند. متقاضیان دانشجو، کارآموز، دور کاری و یا همکاری بصورت پروژه ای مدنظر شرکت ما نیستند. ویژگی های فردی مورد انتظار: تعهد کاری بالا و منظم متخصص و حرفه ای در کار خود مستعد و خلاق متعهد به زمانبندی انجام وظایف محوله با نهایت دقت و ظرافت پایبند به اصول اخلاقی و رفتار حرفه ای در تعاملات سازمانی توانمند در کار تیمی مقیم تهران دارای کارت معافیت دائم یا پایان خدمت ویژگی های فنی مورد انتظار: طراحي و پشتيباني سايت حداقل 3 سال سابقه کار مسلط به UI/UX تسلط کامل به WordPress و Joomla مسلط به تغییر و سفارشی سازی قالب ها و افزونه ها آشنایی با نحوه عیب یابی و رفع اشکالات در WordPress مسلط به سئو تسلط کامل به HTML5 و CSS3 تسلط کامل به JQuery و JavaScript تسلط به PHP و MYSQL مزیت محسوب می شود آشنا با طراحی آیکن با فرمت SVG تسلط به طراحی سایت‌های Responsive و (One Page (Parallax تسلط کامل به نرم‌افزارهای گرافیکی مرتبط دارای پروژه و نمونه کار

مهارت ها

  • mysql
  • joomla
  • wordpress
  • css3
  • html5
  • مسلط به مفاهیم ui/ux
  • jquery

اطلاعات شرکت

شرکت تک‌ران یک مجموعه متعهد و چابک در حوزه راهکارهای جامع سازمانی است. سبد خدمات ما مشتمل بر مشاوره و طراحی جهت تولید و توسعه نرم‌افزارهای متنوع روی پلتفرم های وب و موبایل می باشد. پیاده‌سازی سامانه‌های مدیریت پروژه، مدیریت دانش، مدیریت محتوا و اسناد نیز در حوزه تخصصی ما بوده و توانمندسازی مدیران و کارکنان سازمان‌ها بواسطه بکارگیری بهینه فناوری‌های روز دنیا، ماموریت سازمانی ماست.
دفتر شرکت در محدوده سعادت آباد واقع شده و ساعات کاری آن از 9:30 صبح الی 5:30 بعد از ظهر، روزهای یکشنبه الی پنجشنبه می‌باشد.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا