برنامه‌نویس جاوا (Full-Stack)

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
7 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

لطفا فقط افرادی که بصورت فول تایم مایل به همکاری می باشند درخواست ثبت نمایند. متقاضیان دانشجو، کارآموز، دور کاری و یا همکاری بصورت پروژه ای مدنظر شرکت ما نیستند. ویژگی های فردی مورد انتظار: تعهد کاری بالا و منظم متخصص و حرفه ای در کار خود مستعد و خلاق متعهد به زمانبندی انجام وظایف محوله با نهایت دقت و ظرافت پایبند به اصول اخلاقی و رفتار حرفه ای در تعاملات سازمانی توانمند در کار تیمی مقیم تهران دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم مهارتهای مورد نیاز: مسلط به مفاهیم بانک اطلاعاتی سورس باز تسلط بر JAVA تسلط بر HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery تسلط به یکی از زبان های تحت وب برخورداری قدرت تحلیل سیستم توانایی حل مساله، پذیرش چالش‌ها و ارائه راه حل علاقمند به یادگیری مباحث فنی جدید نظم و مسوولیت پذیری برخورداری از روحیه کار تیمی آشنایی با جاواسکریپت مخصوصا استفاده از کتاب‌خانه‌هایی مثل Highcharts و از این دست، همچنین آشنایی با مباحث مربوط به UI و کتاب‌خانه‌هایی مثل Bootstrap برای ما اهمیت دارد.

مهارت ها

  • css3
  • html5
  • jquery
  • full-stack
  • java

اطلاعات شرکت

شرکت تک‌ران یک مجموعه متعهد و چابک در حوزه راهکارهای جامع سازمانی است. سبد خدمات ما مشتمل بر مشاوره و طراحی جهت تولید و توسعه نرم‌افزارهای متنوع روی پلتفرم های وب و موبایل می باشد. پیاده‌سازی سامانه‌های مدیریت پروژه، مدیریت دانش، مدیریت محتوا و اسناد نیز در حوزه تخصصی ما بوده و توانمندسازی مدیران و کارکنان سازمان‌ها بواسطه بکارگیری بهینه فناوری‌های روز دنیا، ماموریت سازمانی ماست.
دفتر شرکت در محدوده سعادت آباد واقع شده و ساعات کاری آن از 9:30 صبح الی 5:30 بعد از ظهر، روزهای یکشنبه الی پنجشنبه می‌باشد.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا