کارشناس صنایع

مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی
2 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

استخدام کارشناس صنایع، برنامه ریزی و کنترل پروژه

کمک به برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه های نرم افزاری و ثبت و نگهداری و به روزرسانی وضعیت پروژه ها و گزارش دهی مداوم به مدیران بالادست. همکاری و تعامل نزدیک با تیم های کاری.کارشناس صنایع:

آشنایی با اصول و مفاهیم برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

آشنایی با متدلوژی ها و فرآیندهای توسعه نرم افزار

آشنایی با استانداردهای مدیریت پروژه چابک و اسکرام

تسلط بر ابزارهای پیگیری پروژه مانند Jira

تسلط بر یکی از ابزارهای کنترل پروژه از جمله MSP

مسوولیت پذیر، منظم، سخت¬کوش

2 سال سابقه کار مرتبط


شرایط عمومی:

داشتن مدرک تحصیلی مرتبط
کارت پایان خدمت برای آقایان
حضور تمام وقت از 8 الی ۱۷ شنبه تا چهار شنبه، محل کار محدوده دانشگاه شریف
حقوق و مزایای مناسب
بیمه تامین اجتماعی به همراه کلیه مزایای قانون کار شامل: عیدی، پاداش، سنوات
محیط کاری شاداب و صمیمی
وقت شناس، منظم و متعهد به برنامه زمان بندی
روحیه کاری تیمی
انعطاف‌پذیر و مشتاق به یادگیری

مهارت ها

  • مسلط به نرم افزار jira
  • مهندسی صنایع
  • msp

اطلاعات شرکت

شرکت نرم‌افزاری سماسامانه از سال ۱۳۷۷ ه.ش. | ۱۹۹۸ م. آغاز به کار کرده و در دو دههٔ گذشته با سخت‌کوشی و نوآوری مجموعهٔ بزرگی از نرم‌افزارهای بهینهٔ دانشگاهی و غیر دانشگاهی را برای پوشش نیازهای مشتریان تولید کرده است؛ این سامانه‌ها با ایجاد تحول در آموزش عالی ایران در شکل‌گیری اعتماد متقابل بین مراکز آموزش عالی و مشتریان‌ آنها نقش اساسی بازی می‌کنند. راهبری بیش از ۱،۴۰۰ سامانهٔ فعال در بیش از ۱،۲۰۰ دانشگاه و مرکز آموزش عالی سبب شده گروه پشتیبانی سماسامانه در تمام استان‌ها از شمال تا جنوب کشور گسترده و به ارائهٔ خدمات مشغول باشد.
ما در سماسامانه ضمن شناخت و تحلیل فرایندها، پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارهای دانشگاهی، اتوماسیون اداری، اَپ‌های موبایل، تلفیق سخت‌افزار و نرم‌افزار (در سامانه‌های حضور و غیاب و تغذیه)، مدیریت دارایی‌های سازمانی و تحلیل و واکاوی داده‌ها را انجام داده‌ایم. هم‌چنین همیشه توجه جدی به نگرش انسان‌محور (Human Center)، کارایی (Performance)، فناوری‌های روز دنیا (Technology) و امنیت (Security) داشته‌ایم. حاصل این توجه بهینگی محصولات تولیدی ماست و می‌توانیم قاطعانه ادعا کنیم که در این موارد از رقیبان خود جلوتریم.
سماسامانه پس از دو دهه فعالیت علاوه بر دانشگاه‌های وزارت‌ علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه‌های علمی کاربردی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات و سازمان‌های وابسته را در فهرست مشتریان خود دارد.