مدرس تمامی رشته ها - توکان مهام فن

تدریسی و تحصیلی
1 سال پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری نیمه وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

شرکت توکان جهت تکمیل کادر اساتید خود در تمامی مقاطع تحصیلی و حوزه های آموزشی زیر از علاقه مندان به تدریس دعوت به همکاری می‌نماید.

مدرس دوره های نرم افزاری(کلیه ی نرم افزارها مهندسی)مدرس دوره های کاربردی مانند: فروش و بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK،امنیت و شبکه، اصول حسابداری و ...مدرس دروس پایه ی دهم، یازدهم و دوازدهم (تمامی دروس)مدرس دروس تخصصی دانشگاهی (تمامی رشته ها)مدرس آزمون ورودی دانشگاه ها(رشته های ریاضی،علوم تجربی،علوم انسانی)مدرس آزمون کارشناسی ارشد و دکترا(تمامی رشته ها و گرایش ها)* نام درس یا دروسی که در آن توانایی تدریس داریدرا در رزومه خود حتما ذکر نمایید.*

مهارت ها

  • فن بیان بالا
  • فرآیند آموزش

اطلاعات شرکت

شرکت توکان مهام فن با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، پس از ۲ سال تولید اپلیکیشن های موبایل، در حال توسعه یک سامانه در مقیاس بزرگ و در سطح کشور است.
با این هدف ضمن توسعه زیرساخت های سازمانی و محیطی مجموعه، اقدام به استخدام نیروهای نرم افزاری، تبلیغات و اداری نموده است.
قرارداد همکاری، بیمه و بیمه تکمیلی از روز اول فعالیت، پرداخت حقوق کاملا منظم، محیط کاری دوستانه در عین حال کاملا حرفه ای از مزایای این شرکت محسوب می گردد.

آموزش های مرتبط

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا