برنامه‌نویس Full-Stack

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
2 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

به برنامه نویس مسلط به تکنولوژی های زیر : - C#.NET - ASP.NET MVC - ASP.NET CORE - Linq - Entity Framework - Web Service And Web Api (RestFul) - SQL - Html - Css - Javascript - JQuery - AngularJs - Bootstrap آشنایی با موارد زیر مزیت محسوب می گردد : - OOP - Seo - React - Photoshop آشنایی با سایر تکنولوژی ها ، مزیت محسوب می شود. با توجه به اینکه در روز مصاحبه آزمون عملی بیانگر سطح تسلط شما خواهد بود ، نیازی به سابقه کار و پروژه آنلاین نمی باشد. مهمترین انتظارات ما : احترام ، صداقت مشتاق به یادگیری مفاهیم و تکنولوژی های جدید به اشتراک گذاشتن دانش خود با تیم ، یادگیری از طریق یاد دادن، دید رهبری داشتن، خودجوش عمل کردن ، خلاقیت به خرج دادن ، دعوت کردن از همه برای حرکت کردن و حل مسائل فضای آرام - حقوق مناسب محل کار : سهروردی شمالی

مهارت ها

  • javascript
  • bootstrap
  • asp.net core
  • angular
  • jquery
  • full-stack

اطلاعات شرکت

شرکت سایرو سافت در سال 1393، فعالیت خود را آغاز نموده است. امروز، سایرو سافت به یکی از شرکتهای معتبر تولید کننده راهکارهای فناوری اطلاعات در زمینه خدمات مسافرتی تبدیل شده است.
سایرو سافت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و راهکارهای نوین تولید شده در دنیا و استفاده از نیروی جوان و مجرب می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.
دراین راستا با ایجاد و گسترش گروهی توانمند، سعی بر آن دارد تا با عملی ساختن ایده‌ها و نوآوری‌های خود بتواند در زمینه‌های تخصصی و مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات، محصولاتی عالی را تولید و به مشتریان، سازمان‌ها و کاربران ارائه نماید.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا