توسعه‌دهنده وب (Front-End)

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
8 روز پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

شرکت کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان، صرفا از افراد دارای سابقه کاری معتبر پس از بررسی دانش و تجربه در Front دعوت به همکاری می نماید. ما در شرکت کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان، به دنبال نیروی های مشتاق به کار و یادگیری هستیم. اگر شما دارای شرایط زیر هستید و دوست دارید به یک تیم قدرتمند ملحق شوید، این فرصت را از دست ندهید! لطفا صرفا در صورتی که دارای سابقه کاری و تجربه در Front هستید و دارای رزومه قابل دسترس و نمونه کار هستید برای ما رزومه بفرستید. شرایط کاری: استخدام به صورت تمام وقت بیمه تامین اجتماعی و بیمه درمان تکمیلی برای شخص و افراد تحت تکفل با سطح پوشش بالا حقوق و مزایای شغلی با شرایط بسیار مناسب محیط کاری سالم و پویا فرصت‌های ارتقا و پیشرفت کاری نیازمندیهای فردی : علاقه‌مند به محیط استارتاپی توانایی کار در محیط تیم و همکاری با سایر اعضای شرکت توانایی حل مشکل و ارائه راهکار آشنایی با زبان انگلیسی مهارتهای عمومی مورد نیاز : تسلط کافی بر git توانایی پیاده سازی پروژه بر پایه فریم ورک های css نظیر bootstrap یا UiKit توانایی responsive کردن اصولی مهارتهای تخصصی مورد نیاز : تسلط بر JavaScript تسلط بر فریم ورک React تجربه کار با React Native مزیت محسوب می شود محدودیت سنی متقاضیان: متولدین 1370 و بعد از آن

مهارت ها

  • front-end
  • javascript
  • react
  • css3
  • html

اطلاعات شرکت

فرزام، در سال 1393 با اخذ مجوزهای قانونی از بیمه مرکزی ج ااا با کد 895 تاسیس گردید.
فرزام، با فعالیت شبانه روزی در سال بیش از 20 میلیون مسافر را بیمه نموده و به بیش از یکصدهزار نفر از پرسنل شرکتهای بزرگی همچون فرودگاههای سراسر کشور، هواپیمائی ماهان، هواپیمائی فارس قشم و . . . سرویس بیمه درمان تکمیلی ارائه می نماید.
فرزام، دارای یک تیم متشکل از 150 نفر مدیر و کارشناسان خبره شبانه روزی، هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 9 شب در خدمت مشتریان خود هستیم. خوشحال می شویم به خانواده بزرگ فرزام بپیوندید.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا