کارشناس بازرگانی (خانم-قدس) - صنعت سنگ شکن

خرید و بازرگانی
3 سال پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، قدس
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

شرح موقعیت شغلی شرکت تولیدی صنعتی صنعت سنگ شکن در راستای تکمیل نیروی انسانی خود به یک نفر کارمند خانم لیسانس بازرگانی آشنا به امور اداری نیازمند است شرایط مورد نیاز : مجرد آشنایی با امور حسابداری و مالی آشنایی با امور اداری آشنایی با نرم افزار های ورود و اکسل آشنایی با نرم افزار حسابداری تسلط به صادرات واردات و امور گمرکی مزایا : حقوق توافقی مزایا طبق وزارت کار بیمه از روز اول سرویس از میدان قدس شهر قدس (قلعه حسن خان) نهار آدرس شرکت جهت مراجعه : شهرقدس (قلعه حسن خان) - بلوار 30 متری شورا - خیابان ساحل

مهارت ها

  • امور بازرگانی
  • امور گمرکی
  • مدیریت بازرگانی
  • قوانین و مقررات صادرات

اطلاعات شرکت

این شركت فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه تولید دستگاه های سنگ شكن و سایر تجهیزات مورد استفاده در خطوط خردایش معادن آغاز نمود .
شركت صنعت سنگ شکن با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص در بخشهای طراحی و مهندسی، تولید، كنترل كیفیت و بازرگانی توانسته پاسخگوی نیاز های فراوان معادن كشور در قسمت خردایش و دانه بندی باشد.
محصولات تولیدی این شركت مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می شوند. كلیه محصولات این شركت طرح سودالا آربرا می باشند.
این شركت در فضایی به مساحت 19000 متر مربع با اتكا بر دانش فنی نیروهای متخصص خود در بخش های مختلف توانسته محصولات تولیدی خود را توسط شرکت تجاری الخضرا به نقاط مختلف جهان مانند امارات متحده عربی، کامرون، ساحل عاج، گینه، افغانستان، ترکمنستان، سوریه، آنگولا، لیبریا، مالابو، لبنان، اوگاندا، کنگو کینشاسا، کنگو برازاویل ، آذربایجان، نیجریه، عراق و ... صادر نماید.
همچنین ماشین آلات تولیدی این شركت در بسیاری از معادن معتبر داخلی نصب و راه اندازی شده اند . این شركت در تلاش است تا با طراحی مدلهای جدیدی از انواع سنگ شكن های فكی، مخروطی، فیدر و ... راندمان تولید را در معادن كشور بهبود بخشد.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا