کارمند اداری (آقا) - دانش بنیان متین

امور اداری، اجرائی و مسئول دفتر
1 سال پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

پیوستن به خانواده متین خوبیای زیادی داره دانش‌بنیان هستیم؛ پس طبق ضوابط بنیاد ملی نخبگان سربازی همکارامون هم حله مثل یه خانواده‌ایم و روابط کاری‌مون ربطی به جایگاه سازمانی‌مون نداره رشد و یادگیری فردی و تیمی برای خانواده متین خیلی اهمیت داره، ما همیشه در‌حال پیشرفتیم با صورت مسئله‌ها و چالش‌های بامزه‌ای مواجه میشی که کمتر جایی ممکنه باهاشون مواجه بشی متینی هایی که تجربشون بیشتره، از پیشنهادهای جدید و به چالش کشیدن استقبال می‌کنن همه چیز برای تمرکز حرفه‌ای متینی ها فراهمه. پذیرائی و جشن های مختلف همه‌ به‌طور مساوی امکان استفاده از پارکینگ رو دارن بیمه و بیمه تکمیلی هم فراهمه هدیه ازدواج و تولد فرزند و کلی مزایای دیگه هم هست تا خاطرتون آسوده باشه ساعت کاری 3 روز در هفته از ساعت 8 لغایت 16:30 و 3 روز در در هفته از ساعت16:30 لغایت :3012 شب می باشد. قابل ذکر است شرکت در محدوده شرق تهران ( حکیمیه ) است.

مهارت ها

  • microsoft office
  • روابط عمومی قوی

اطلاعات شرکت

شرکت دانش بنیان متین، از شرکت های پویا و فعال در صنعت نرم‌افزارهای تخصصی در حوزه مدیریت شهری و سیستم های هوشمند حمل ونقل و بازار آنلاین کالاهای FMCG در ایران می باشد که از سال 1394 با هدف ارتقا فناوری های نوین و با رویکرد بومی سازی دانش، شروع به فعالیت کرده است.
متین، با به کارگیری تکنولوژی‌های جدید و با کمک نیروهای توانمند و فراهم‌ کردن بسترهای مناسب، توانسته محصولاتی جامع و با کیفیت را به بازار نرم‌ افزار ایران ارائه کند
از جمله پروژه های انجام شده توسط متین می توان به بازار آنلاین به روز رسان و سیستم مدیریت توزیع و لجستیک مجموعه نامی نو اشاره کرد.

آموزش های مرتبط

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا