رئیس حسابداری

مالی و حسابداری
5 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

مسلط به تهیه صورتهای مالی 

مسلط به تهیه بودجه و گزارشهای مدیریتی

مسلط به ثبت و نظارت بر کلیه امور حسابداری

مسلط به تهیه لیست حقوق و دستمزد طبق قوانین و ارسال آن به مراجع قانونی

مسلط به پاسخگویی و ارائه گزارشات به حسابرسان مستقل و حسابرسی بیمه و حسابرسی مالیاتی

حداقل 2 سال در سمت مربوطه سابقه کار داشته باشد.

 

مهارت ها

  • محاسبات حقوق و دستمزد
  • اصول حسابداری و مالی
  • اصول حسابداری

اطلاعات شرکت

فینیکس با تکیه بر دانش فنی و نیروهای متخصص خود در سال 1372 با هدف ایجاد بستر مناسب و همچنین خلا موجود در بازار سرمایه راه اندازی گردید که در این 26 سال فعالیت با نام ثبتی ره پویان پردازش گستر صحرا به عنوان لیدر و پیشرو در این صنعت فعالیت نموده است.
از ابتدای سال 1397 شرکت صحرا تصمیم به ادامه فعالیت خود با نام جدید فینیکس گردید که این تغییر با یک تفکر و آینده نگری همراه بود. این دگرگونی سبب ایجاد تحولات مثبت و ایجاد خدمات جدید گردید که می توان به سامانه فینیکس ترید(درگاهی جهت تسهیل معاملات آنلاین اوراق بهادار)، فینیکس بک آفیس (سامانه راهکار جامع مدیریت کارگزاری)، آی بی شاپ(درگاهی برای سرمایه گذاری آنلاین) و همچنین فینیکس فاند (سامانه مدیریت صندوق های سرمایه گذاری) و ... اشاره نمود.
ماموریت اولیه فینیکس، طراحی و تولید راهکارهای جامع در صنعت فناوری اطلاعات برای کلیه نهادهای مالی در سطح کشور می باشد. ما در فینیکس جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به فعالان بازار سرمایه، همواره در کنار شما، تلاش می‌کنیم با یک روند هوشمندانه و پایدار مرجعی حرفه ای برای سرمایه گذاران باشیم.
تیم پرانرژی و در حال رشد ما همواره مشتاق همنشینی با افرادی است که به دنبال کار در محیط دوستانه و سرشار از فعالیت‌های چالشی هستند.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا