طراح Ui/Ux - توکان مهام فن

طراحی/ هنر
1 سال پیش
فوری

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

- مسلط به دانش، اصول و مبانی طراحی گرافیک (ترکیب‌بندی، رنگ، استانداردهای طراحی دیجیتال و چاپ). - مسلط به کار و پیاده‌سازی با انواع نرم‌افزارهای طراحی. - مسلط به روند طراحی گرافیکی صفحات وب و موبایل UI/UX (وایر فریمینگ، پروتوتایپ و در نهایت خلق صفحات کاربر محور). - آشنایی ابتدایی با فریم ورک‌های ساخت نرم‌افزارهای موبایل و سیستم عامل‌های رایج. - آشنایی با ترندهای روز و مطالعه مستمر در این حوزه. - مسلط به استانداردهای و زبان های طراحی رابط کاربری از جمله متریال دیزاین - مسلط به نرم‌افزارهای مربوطه از جمله فتوشاپ , XD یا Sketch و ... - دارای روحیه کار تیمی، پشتکار و انعطاف‌پذیر - روحیه تحقیق و جستجو - تجربه کافی - آشنایی با اکوسیستم استارتاپی و برنامه نویسان - یکم آشنایی با API شرایط عمومی: متعهد با اخلاق منضبط ایده پرداز خلاق شرایط شغلی: شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 5 محدوده جُردن

مهارت ها

  • ux
  • ui
  • مبانی طراحی
  • مسلط به مفاهیم ui/ux
  • طراحی گرافیک

اطلاعات شرکت

شرکت توکان مهام فن با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، پس از ۲ سال تولید اپلیکیشن های موبایل، در حال توسعه یک سامانه در مقیاس بزرگ و در سطح کشور است.
با این هدف ضمن توسعه زیرساخت های سازمانی و محیطی مجموعه، اقدام به استخدام نیروهای نرم افزاری، تبلیغات و اداری نموده است.
قرارداد همکاری، بیمه و بیمه تکمیلی از روز اول فعالیت، پرداخت حقوق کاملا منظم، محیط کاری دوستانه در عین حال کاملا حرفه ای از مزایای این شرکت محسوب می گردد.

آموزش های مرتبط

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا