کارآموز تحلیلگر داده (قم) - باسلام

تحقیق / تحلیل / توسعه
3 سال پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی قم، قم
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

ما در «باسلام» به دلیل قرار گرفتن در شرایط رشد سریع و scale-up، نیازمند همکاری با تحلیل‌گران داده هستیم. افرادی که بتوانند با استخراج الگوهای مفید از داده‌ها و رصد آن‌ها، به تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری های تجاری بهینه، کمک کنند.در صورتی که به کار با داده‌های مختلف علاقه دارید و مشتاق این هستید که بتوانید روندهای(Trend) مختلف را شناسایی کرده، یافته‌ها و اکتشافات خودتان را به دیگران ارائه داده و بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی سهیم باشید، شما را به طی کردن یک دوره کارآموزی دعوت می‌کنیم. این دوره به دانشجویان/فارغ التحصیلان رشته‌های کامپیوتر، مدیریت و مهندسی صنایع توصیه می‌شود.در طی این دوره، شور و علاقه شما به یادگیری، مهمترین و اصلی‌ترین همراه شما برای موفقیتتون خواهد بود. در پایان دوره، شما مسلط به:جستجو و مشخص کردن شاخص‌های عملکردی کلیدی

تسلط کافی بر کوئری زدن با استفاده از SQL

استخراج داده‌های مختلف و نمایش آن

خواهید بود. طول مدت دوره، بسته به توانمندی و یادگیری شما، بین ۱ تا ۳ ماه خواهد بود که در صورت موفقیت در طول آن، به استخدام شرکت در می‌آیید.

 

مهارت ها

  • کارآموزی

اطلاعات شرکت

باسلام یک استارتاپ اینترنتی است که تولیدکننده‌های کوچک و بزرگ از سراسر ایران در آن یک صفحه اختصاصی می‌سازند و کالاهای‌شان را برای فروش عرضه می‌کنند. مردم بدون واسطه کالاها را از تولیدکننده‌ها می‌خرند و علاوه بر این مانند یک شبکه اجتماعی با همدیگر در ارتباط قرار می‌گیرند. باسلام اختراع دوباره‌ای از مفهوم بازار است. این بازار اجتماعی در حال حاضر با هزاران مشتری و بیش از 1000 صفحه غرفه فعال در حال توسعه با نرخ رشدی بالاست.
تیم باسلام یک تیم 30 نفره پرنشاط، پرهیجان و جوان است.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا