حسابدار - کارگزاری رسمی بیمه فرزام

مالی و حسابداری
4 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

ما در شرکت کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان، به دنبال یک نیروی مشتاق به کار حسابداری بیمه و یادگیری هستیم تا در کنار بیش از یکصد و پنجاه نفر از کارمندان متخصص بیمه و در زمان ارائه به بیش از یکصد هزار نفر مشتری فعال، فرصت های رشد را تجربه نماید. اگر شما دارای شرایط زیر هستید و دوست دارید به یک تیم استارت‌آپی قدرتمند ملحق شوید، این فرصت را از دست ندهید! لطفا صرفا در صورتی که شرایط ذیل را دارید برای ما رزومه بفرستید. - شرایط کاری اولویت دهنده: تسلط کامل بر حسابداری مالی، اصلاح حساب و حسابداری فروش توانایی کنترل صحت مدارک و مستندات مالی و تحریر دفاتر قانونی تسلط کامل در تهیه و ارسال گزارشات فصلی، ارزش افزوده و اظهارنامه عملکرد توانایی تهیه گزارشات تحلیلی و نموداری مالی و مدیریتی تسلط کامل در تهیه لیست بیمه و مالیات پرسنل منطبق بر قوانین سال 1397 همکاری در عملیات بستن حسابهای پایان دوره مالی کنترل محاسبات دریافت ها و پرداخت ها کنترل گردش و مانده حسابها تسلط کامل در افتتاحیه و اختتامیه حساب و کدینگ حساب تسلط کامل به اکسل و برنامه نویسی در اکسل تسلط کامل به اکسس روحیه کار تیمی پویایی و تلاش پیوسته برای رشد توانایی‌ها و استعدادهای فردی فارغ التحصیل رشته حسابداری یا رشته های مرتبط از دانشگاه های معتبر کشور متولدین سالهای 1370 به بعد - ویژگیهای استخدامی: استخدام به صورت تمام وقت بیمه تامین اجتماعی بیمه درمان تکمیلی برای شخص و افراد تحت تکفل با سطح پوشش بالا حقوق و مزایای شغلی با شرایط بسیار مناسب محیط کاری سالم و پویا فرصت‌های ارتقا و پیشرفت کاری

مهارت ها

  • مالیات ارزش افزوده
  • اصول حسابداری و مالی
  • اصول حسابداری
  • microsoft excel
  • گزارشات فصلی
  • گزارش نویسی

اطلاعات شرکت

فرزام، در سال 1393 با اخذ مجوزهای قانونی از بیمه مرکزی ج ااا با کد 895 تاسیس گردید.
فرزام، با فعالیت شبانه روزی در سال بیش از 20 میلیون مسافر را بیمه نموده و به بیش از یکصدهزار نفر از پرسنل شرکتهای بزرگی همچون فرودگاههای سراسر کشور، هواپیمائی ماهان، هواپیمائی فارس قشم و . . . سرویس بیمه درمان تکمیلی ارائه می نماید.
فرزام، دارای یک تیم متشکل از 150 نفر مدیر و کارشناسان خبره شبانه روزی، هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 9 شب در خدمت مشتریان خود هستیم. خوشحال می شویم به خانواده بزرگ فرزام بپیوندید.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا