کارشناس کنترل کیفیت پشتیبانی (مرکز تماس)

فروش و بازاریابی/مارکتینگ
14 روز پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

والکس پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال، بدنبال ایجاد تحولی بزرگ در دنیاست. ما در والکس با ارزهای دیجیتال شروع کردیم و معتقدیم ظهور بلاکچین همانند ظهور اینترنت فرصتی است برای فعالیت در عرصه جهانی، به همین منظور در آینده ای نزدیک یکی از اثرگذارترین بازیگران حوزه پرداخت در جهان خواهیم بود.

 

 ما در والکس تاکنون توانسته ایم بیش از 200,000 معامله امن را توسط 40,000 کاربر رقم بزنیم و گامی استوارتر در راستای هدفمان برای کمک به کسب و کارهای ایرانی و متصل شدن به بازار جهانی برداریم.

اگر دوست داری همراه ما سوار بر قطار تندرو والکس باشی و باسرعت برای جهانی شدن حرکت کنیم رزومه خودت را برای ما بفرست.مهارت های تخصصی که لازمه برای همراه بودن با ما داشته باشی: بررسی و نظارت پیوسته بر پاسخگویی مشتریان در کانال های ارتباطی

تعیین استانداردهای کیفیت تماس ،چت و نحوه پاسخگویی به کاربران و ایجاد (KPI) فرایند ارائه خدمات به مشتریان

 گردآوری و ردیابی عملکرد تیمی و فردی، ارزیابی کارشناسان پاسخگو به مشتریان و ارائه بازخورد لازم

تهیه گزارش های مرتبط با پشتیبانی مشتریان به صورت دوره ای

 شناسایی آموزش های مورد نیاز کارشناسان مرکز تماس

 عیب یابی و بهبود روش ها و فرایندهای تیم پشتیبانی 

اطمیناناز رضایت کامل کاربران از خدمات تیم پشتیبانی 

 داشتن سابقه کار مرتبط بسیار اهمیت دارد. 

داشتن قدرت تحلیل و استدلال بسیار خوب، خلاق، منظم و پیگیر در انجام امور ،مهارت های کار تیمی و ارتباطی باعث میشه به ما کمک کنی رویاهای مشترک‌مون رو با هم بسازیم. 

مهارت ها

  • مدیریت مرکز تماس
  • کنترل کیفیت
  • پشتیبانی

اطلاعات شرکت

تیم والکس متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف وتهران می‌باشد که در زمینه های گوناگون اعم از برنامه نویسی،مدیریت و مالی تخصص دارند.افراد این تیم در چندسال اخیر، در خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعال بوده اند. ما از نزدیک شاهد برخی مشکلات برای ایرانیان از جمله دسترسی سخت به بازارهای خارجی، وجود کلاهبرداران داخلی، خرید و فروش با سودی ناعادلانه برای مردم توسط صرافی های داخلی و از طرفی جود نداشتن پلتفرمی امن و حرفه ای برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران و دلایل متعدد دیگر بوده‌ایم. ما با مشاهده این مشکلات تصمیم به ایجاد پلتفرمی کاملا ایمن، حرفه ای وآسان برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال گرفتیم. امیدواریم که بتوانیم با تلاش بسیار و نوآوری محصولی شایسته شما ارائه نماییم.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا