توسعه‌دهنده Android (قم) - باسلام

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
3 سال پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی قم، قم
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

شرح موقعیت شغلی

ما در باسلام به دنبال یک توسعه‌دهنده اندروید عالی می‌گردیم؛ شخصی که بتواند نیازمندی‌های فنی توسعه اپ را تشخیص دهد، با تیم‌های مختلف فنی و پشتیبانی تعامل کند، بازخوردهای کاربران را از تیم‌های پشتیبانی دریافت کرده و ایرادات نرم‌افزار را برطرف نماید و از سوی دیگر، تمرکز و تسلط بالایی بر برنامه‌نویسی اندروید داشته باشد. به شخصی نیاز داریم که علاوه بر داشتن توانمندی‌های لازم، با تمام وجود دلش با مسیری که باسلام در حال طی کردن آن است، همراه باشد. باسلام، بستر ارائه محصولات تولید شده توسط کسب و کارهای خانگی و روستایی است. ما به دنبال کسی می‌گردیم که قلبش برای این کسب‌وکارها خرد و خانگی و روستایی ایرانی، و شاید به زودی جهانی، بتپد و بتواند قلب دیگران را نیز در همراهی با این کسب‌وکارها به تپش در بیاورد.



برای چنین مسئولیت خطیری، شما لازم است که بتوانید از پس مسئولیت‌های زیر بر بیایید:

- توسعه، بهبود و نگهداری از اپلیکیشن اندروید باسلام

- دیباگ کردن اپ اندروید باسلام

و همچنین این توانمندی‌های را در خود داشته باشید:

- روحیه ی یادگیرندگی و حل مساله.

- نظم و دقت بالا در کار تیمی.

- توانایی برنامه نویسی به صورت تخصصی برای پلتفرم اندروید شامل تسلط بر زبان های Java/Kotlin - XML .

- تسلط به Android SDK و ورژن های مختلف اندروید، Third Party Libraries، Material Design، Android Architecture Components، MVVM، RESTful API ، graphql، Crashlytics، Firebase ، Git Source Control

مهارت ها

  • git
  • restful api
  • android
  • android sdk
  • firebase

اطلاعات شرکت

باسلام یک استارتاپ اینترنتی است که تولیدکننده‌های کوچک و بزرگ از سراسر ایران در آن یک صفحه اختصاصی می‌سازند و کالاهای‌شان را برای فروش عرضه می‌کنند. مردم بدون واسطه کالاها را از تولیدکننده‌ها می‌خرند و علاوه بر این مانند یک شبکه اجتماعی با همدیگر در ارتباط قرار می‌گیرند. باسلام اختراع دوباره‌ای از مفهوم بازار است. این بازار اجتماعی در حال حاضر با هزاران مشتری و بیش از 1000 صفحه غرفه فعال در حال توسعه با نرخ رشدی بالاست.
تیم باسلام یک تیم 30 نفره پرنشاط، پرهیجان و جوان است.
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا