مالک محصول (Product owner) - نوبار

مدیریت محصول/ مدیریت پروژه/ کنترل پروژه
8 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

نوبار استارتاپی نوپاست که به دنبال تحول فرآیند اسباب کشی است. برای این کار نیاز به محصولی کارا و نوآورانه دارد که به درستی با نیاز مشتری هماهنگ باشد و بتواند چالش‌های حمل و نقل بارهای سنگین درون شهری را حل کند. مسئولیت‌های شما: - اولویت بندی و مرتب‌سازی نیازهای بازار، مارکتینگ، عملیات، مدیریت و سایر ذی نفعان - تبدیل نیازها به زبان فنی به طوری که با بهره‌وری مناسب توسط تیم فنی دریافت شده و پیاده سازی شود - تهیه برنامه تست قابلیت‌ها - عرضه به موقع و با کیفیت فیچرها - ارائه ایده‌های جدید برای محصول - ایجاد آزمایش‌های دقیق و با هدف گذاری مشخص برای پیدا کردن بهترین نتیجه - کمک به تمام تیم برای یافتن چشم انداز محصول - اطمینان از اینکه چشم انداز محصول به درستی اعلام شده و شرکت در همان مسیر است - تبدیل چشم انداز به نقشه راه مهارت‌های مورد نیاز - آشنایی با تحلیل کسب و کار - آشنایی با مفاهیم فنی و برنامه نویسی - آشنایی کامل با طراحی محصول - آشنایی با ابزارهای آنالیز محصول - قدرت نه گفتن و قانع کردن ذی نفعان - قدرت مذاکره مزیت‌های نوبار برای یک مالک محصول - قدرت انجام کار واقعی محصول بدون درگیری در سیستم‌های بروکراسی - اختیار عمل در انجام Experiment‌های مختلف و دریافت نتیجه - مبتنی بر تفکر Fail Fast, Succeed Faster - یادگیری سریع و Data Driven

مهارت ها

  • توسعه محصول
  • مدیریت محصول
  • product owner

اطلاعات شرکت

نوبار یک استارتاپ در زمینه اسباب کشی درون شهری است. سامانه نوبار مسئله پیچیده اسباب کشی را در عملیات و قیمت گذاری به راه ‌حلی ساده تبدیل کرده است تا با کمک فناوری همراه، اسباب کشی به یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین تجربه‌های شما تبدیل شود.
نوبار به سرعت در حال رشد و جذب سرمایه است و به خاطر برنامه ریزی بلند مدت خود در پی جذب بهترین و با استعدادترین نیروی‌های انسانی در همه حوزه‌ها است.

آموزش های مرتبط

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا