مسئول دفتر - گروه حصین

امور اداری، اجرائی و مسئول دفتر
8 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

شرح موقعیت شغلی

 ما اعتقاد داریم که توی هر محیط کاری وجود یک سری از آدمای باانرژی و منظم که نقش هماهنگ کننده کارها را داشته باشن خیلی ضروریه. این ادما معمولا خیلی اکتیو هستن و خیلی خوب بلدن که نقش یک پل ارتباطی بین دپارتمان‌های مختلف را بازی کنن. اگر شما هم همچین ویژگی‌هایی دارین، جای شما تو حصین خالیه.

 

انتظار ما از شما اینکه :- مسئولیت کارهای اداری را بر عهده داشته باشی یعنی بررسی نیازها و پیگیری درخواست های خرید، ثبت تایم شیت ها و هماهنگی کارهای مربوط به کار پردازها باشماست.- از اسناد و اطلاعات محرمانه محافظت کنی.- تنخواه گردانی را به خوبی انجام بدی و در صورت نیاز گزارش مربوط به تنخواه را تهیه کنی.  ویژگی‌هایی که حتما باید داشته باشی:  - حداقل قبلا یکسال سابقه کار مشابه داشته باشی.  - روابط عمومیت بالا باشه و هوای تمام بر و بچه های شرکت را داشته باشی.

   - توی مدیریت زمان عالی باشی.  - اصول و رفتار سازمانی را بلد باشی.اگر این ویژگی‌ها را هم داشته باشی که عالیه:- بر شبکه تسلط داشته باشی و  مدرک network+ را گرفته باشی.پیوستن به خانواده حصین  کلی مزیت داره:

 -ما اینجا مثل یک خانواده پر انرژی و پر انگیزه هستیم که اصلا نمیفهمیم ساعت کاریمون  هر روز چطوری تمام میشه.

-شاید باورت نشه اما اینجا مهمترین اولیت رشد و یادگیری افراد و تیم هاشون هست.

- از اونجاییکه دانش‌بنیان هستیم؛دیگه لازم نیست نگران مشکل سربازی باشی.

-یک کافه رستوران باحال با کلی  غذاهای خونگی داخل مجموعه داریم که حس خونه را بیشتر بهمون میده.

-کلی  هم دورهمی غیر کاری از کتاب خوندن های دسته جمعی گرفته تا فیلم دیدن و فوتبال بازی کردن داریم که ادم ها را مجبور میکنه ساعتی هم که شده از کار فاصله بگیرین

 

مهارت ها

  • پیگیری امور
  • امور اداری

اطلاعات شرکت

شرکت فن‌آفرین حصین در سال 83 توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف که از اعضای باشگاه دانش‌پژوهان جوان بودند، تأسیس شد. اکنون پس از گذشت بیش از یک دهه، این شرکت بیش از 10 واحد کسب‌وکار را با بیش از 400 نفر نیرو ایجاد کرده است. حصین با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود می‌کوشد تا نقشی موثر را در جهت رفع نیازهای کشور ایفا نموده و با جذب نیروهای نخبه و به‌کارگیری آنها در عالی‌ترین سطوح، از خروج آنها از کشور جلوگیری به عمل آورد.‫

آموزش های مرتبط

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا