کارشناس ارشد مدیریت صنعتی - ارزش پرداز آریان

مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی
2 سال پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار کمتر از 3 سال

درباره شغل

شرح موقعیت شغلی

- وظایف:نظارت عالی بر امور گردآوری، صحت‌سنجی و ثبت داده‌های صورت‌های مالی اساسی، بودجه‌ریزی و امور شرکت‌داری و مجامع مجموعه‌های بزرگ چندرشته‌ صنعتی شامل صنایع تولیدی- صنعتی- خدماتی- بازرگانی و ارائه تحلیل‌ در زمینه امور حسابرسی- تجزیه و تحلیل عملکرد مالی و انجام بودجه‌ریزی شرکت‌ها.

 - الزامات تحصیلی:

فارغ التحصیل کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته‌های زیر:امور مالی (حسابداری- مدیریت مالی)

 مدیریت

کامپیوتر

صنایع- سایر الزامات شغلی: آشنایی با قوانین امور مجامع و شرکت‌هاآشنایی با انواع صورت‌های مالی اساسی شرکت‌ها آشنایی با بودجه‌ریزی عملیاتیآشنایی با موارد زیر مزیت به حساب می آیند:1- آشنایی با مفاهیم مدیریت هلدینگ‌ها2- آشنایی با قانون تجارت3- آشنایی با مفاهیم بازار سرمایهمحدوده گیشا

ساعت کاری شرکت: شنبه تا 4شنبه ساعت 8 الی 17

 

مهارت ها

  اطلاعات شرکت

  شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان (آیکو) با شعار "تبلور دانش مالی در ارزش آفرینی" و با هدف ارائه و تولید خدمات و محصولات حرفه ای مالی در سال 1389 تشکیل گردیده است. شرکت در حال بزرگترین شرکت مشاور سرمایه گذاری کشور می باشد.

  عمده مزیت های رقابتی شرکت داشتن نیروی انسانی کاملا متخصص با دانش روز دنیا، سهامداری بزرگترین و معتبرترین شرکت های سرمایه گذاری کشور و هیات مدیره ای کاملا تخصصی و با تجربه در حوزه بازار سرمایه و صنعت بانکداری می باشد.

  آموزش های مرتبط

  برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
  باز کردن کروم
  دریافت کروم
  نه بعدا
  برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
  به روز رسانی
  نه بعدا