(Senior Back-End Developer (Python - شهرنامه

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
2 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

دپارتمان برنامه نویسی مجموعه شهرنامه در راستای توسعه پلتفرم و زیرساخت نرم افزاری، دعوت به همکاری به صورت تمام وقت یا پاره وقت می‌نماید.


الزامات فنی:


 


تسلط به زبان برنامه نویسی Python
تسلط به Flask microframework 
آشنایی به OAuth 2.0 protocol framework
آشنایی به مفاهیم و اصول Microservice Architecture
آشنایی با سیستم عامل Linux
آشنایی با Git


توضیحات:


 


تسلط و آشنایی : با توجه به گستردگی حوزه IT ، توقع تسلط در تمامی موارد گفته شده دور از انتظار می باشد لذا الزاماتی که با عبارت تسلط مورد نیاز است به معنی داشتن درک در کنار دانش می باشد که متخصص مورد نظر در صدد حل چالش های تخصصی برآید ولی در مقابل الزاماتی که با عبارت آشنایی مورد نیاز است تنها نیاز به داشتن دانش اولیه جهت آماده سازی و توسعه و اعمال وابستگی های حوزه تخصصی می باشد بطوری که در این حوزه ها نیز با وجود متخصصین خبره در مجموعه و همچنین وجود ساختار مبتنی بر اشتراک گذاری دانش ، فضا و زمان لازم برای رشد و یادگیری این حوزه ها برای متقاضی فراهم خواهد بود.
داشتن انگیزه و پشتکار جهت رشد و پیشرفت ، اولویت بالاتری نسبت به سابقه عضویت در مجموعه های متعدد و همچنین مدارک اخذ شده توسط متقاضی را دارد لذا مجموعه شروطی مبنی بر داشتن حداقل سابقه عضویت و حداقل مدرک آکادمی یا فنی را ندارد معهذا اگر سابقه عضویت همراه با سابقه فعالیت های عملیاتی و برجسته باشد مورد توجه قرار خواهد گرفت.
معرفی شرکت
شهرنامه یک پلتفرم بر پایه نقشه‌های منحصر به فردی‌ست که طی چهار سال اخیر توسط این گروه تهیه شده‌اند. این پلتفرم، بستری بین‌المللی برای بازنویسی قصه‌ها و ترمیم حافظه تاریخی و از سوی دیگر تحلیل آماری اطلاعات در مدیریت شهری خواهد بود.
شهرنامه دارای نقشه‌ی اختصاصی، شبکه اجتماعی و بخش مربوط به رویداد‌های شهری می‌باشد.

مهارت ها

  اطلاعات شرکت

  آموزش های مرتبط

  برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
  باز کردن کروم
  دریافت کروم
  نه بعدا
  برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
  به روز رسانی
  نه بعدا