کارمند روابط عمومی خانم - وب نوازان

امور اداری، اجرائی و مسئول دفتر
1 سال پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار مهم نیست

درباره شغل

جای یک خانم با روابط عمومی بالا در تیم وب نوازان خالی است.


برخورداری از مهارت بالا در زمینه ارتباطات شفاهی و نوشتاری در کنار دانش کاربری کامپیوتر و اینترنت از نیازمندیهای اولیه برای این فرد است.


عنوان رشته ی تحصیلی دانشگاهی مهم نیست اما توانمندی دریافت سریع آموزش های مرتبط در محیط کاری پویا و آرام ما، بسیار مهمه. اگر دانش موسیقی دارید، امتیاز محسوب میشه. 


اگر متقاضی این جایگاه شغلی هستید، بعد از پذیرفته شدن در مصاحبه ی حضوری، شما مسئول مشاوره و ارائه ی اطلاعات به هنرجویان وب نوازان و پشتیبانی آنها در پیگیری و هماهنگی کلاسهای آموزشی آنلاین با اساتید خواهید بود.


حتما قبل از تماس با ما برای مصاحبه ی حضوری در دفتر ما، به سایت وب نوازان مراجعه کنید تا هم با حوزه ی فعالیت ما  بیشتر آشنا شوید و هم آدرس و دسترسی آسان به دفتر را بررسی کنید.


 ساعات کاری ما همه روزه  9صبح تا 5:30 عصر و پنجشنبه ها 9 تا 2ظهر است و بیمه تامین اجتماعی از روز اول قرارداد انجام میشه.


شرایط حقوقی از پایه ی وزارت کار شروع می شود و بسته به توانمندهای شما افزایش خواهد داشت

مهارت ها

  اطلاعات شرکت

  وب نوازان اولین و بهترین بستر تخصصی مدیریت و برگزاری کلاسهای آنلاین و وبینارهای آموزشی موسیقی ایرانی و کلاسیک با همکاری دانش آموختگان موسیقی و هنر کشور است. وب نوازان صفر تا صد هر آنچه یک هنرجو برای زندگی کردن رویای خود نیاز دارد از جمله مشاوره علمی و تخصصی در انتخاب ساز، برگزاری کلاس با کیفیت با اساتید با تجربه و منظم ، بستری مناسب و قابل اعتماد آموزشی را فراهم کرده است. پشتیبانی صد درصدی از هنرجویان و زمان کلاس منعطف از جمله مزیت های بارز وب نوازان است.
  برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
  باز کردن کروم
  دریافت کروم
  نه بعدا
  برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
  به روز رسانی
  نه بعدا