کارشناس بیمه درمان تکمیلی - کارگزاری رسمی بیمه فرزام

مالی و حسابداری
10 ماه پیش

شرایط شغلی

موقعیت مکانی تهران، تهران
نوع همکاری تمام وقت
سابقه کار بین 3 تا 7 سال

درباره شغل

شرکت کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان، صرفا از افراد دارای سابقه کاری معتبر پس از بررسی دانش و تجربه طی آزمون و مصاحبه در رشته بیمه درمان تکمیلی دعوت به همکاری می نماید. لطفا صرفا در صورتی که دارای سابقه کاری و تجربه در شرکتهای بیمه، کارگزاری رسمی بیمه و یا نمایندگی بیمه هستید، ما رزومه بفرستید. شرح موقعیت شغلی: آشنا به صدور بیمه های درمان تکمیلی گروهی و انفرادی توانایی مشاوره صحیح درخصوص انتخاب بیمه و تعهدات پشتیبانی امور مربوط به پیگیری خسارت مشتریان (دریافت مدارک، بایگانی و پیگری واریز مبالغ خسارت) آشنایی به مفاهیم خسارت در بیمه درمان تکمیلی و ارزیابی های آن توانایی ارتباط با بیمه شده ها و بیمه گران سابقه کار مرتبط در این خصوص شرایط کاری: استخدام به صورت تمام وقت بیمه تامین اجتماعی و بیمه درمان تکمیلی برای شخص و افراد تحت تکفل با سطح پوشش بالا حقوق و مزایای شغلی با شرایط بسیار مناسب محیط کاری سالم و پویا فرصت‌های ارتقا و پیشرفت کاری امکان انتخاب ساعت کاری (دو شیفت کاری) شرایط کاری اولویت دهنده: حداقل سه سال سابقه کاری و تجربه در شرکتهای بیمه، کارگزاری رسمی بیمه و یا نمایندگی بیمه فارغ التحصیل رشته بیمه یا رشته های مرتبط از دانشگاه های معتبر کشور متولدین سالهای 1370 به بعد

مهارت ها

  • قوانین بیمه

اطلاعات شرکت

فرزام، در سال 1393 با اخذ مجوزهای قانونی از بیمه مرکزی ج ااا با کد 895 تاسیس گردید.
فرزام، با فعالیت شبانه روزی در سال بیش از 20 میلیون مسافر را بیمه نموده و به بیش از یکصدهزار نفر از پرسنل شرکتهای بزرگی همچون فرودگاههای سراسر کشور، هواپیمائی ماهان، هواپیمائی فارس قشم و . . . سرویس بیمه درمان تکمیلی ارائه می نماید.
فرزام، دارای یک تیم متشکل از 150 نفر مدیر و کارشناسان خبره شبانه روزی، هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 9 شب در خدمت مشتریان خود هستیم. خوشحال می شویم به خانواده بزرگ فرزام بپیوندید.

آموزش های مرتبط

برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا