آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

( 2 نظر )
معرفی دوره
مقدمه
ساخت اکانت برای کسب درآمد
چگونه از ویژگی های اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده کنیم
ساخت پروفایل حرفه ای
نگاه حرفه ای به تنظیمات اینستاگرام
راه ها و تکنیک های مهم کسب درآمد
نکات مهم
تبلیغات و افزایش فالوور برای کسب درآمد
معرفی دوره
مقدمه پیش نمایش
ساخت اکانت برای کسب درآمد پیش نمایش
چگونه از ویژگی های اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده کنیم پیش نمایش
ساخت پروفایل حرفه ای پیش نمایش
نگاه حرفه ای به تنظیمات اینستاگرام پیش نمایش
راه ها و تکنیک های مهم کسب درآمد پیش نمایش
نکات مهم پیش نمایش
تبلیغات و افزایش فالوور برای کسب درآمد پیش نمایش
آموزش کسب درآمد از اینستاگرام
( 2 نظر )
مهندس رامتین قرقچیان
کارشناس شبکه های اجتماعی
(تولید شده توسط چراغ)
من روزانه به 1000 پیج تبلیغ میدم که بین 2 تا 10 میلیون تومن ماهانه درامد دارن و برای خیلی از پیج های فروشگاهی و بلاگر ها تبلیغ می کنم که درآمد چند صد میلیونی در ماه دارن میدونی تنها چیزی که اونا از شما بیشتر دارن چیه ؟

هیچی

فقط کار کردن در اینستاگرام رو خوب بلدنمن تو این آمورش به شما یاد میدم که چطور یک بلاگر و یک پیج بزرگ داشته باشید تا ماهانه درآمد میلیونی داشته باشیدنکته به نکته این پکیج حاصل تجربه ی چندین ساله تیم من در اینستاگرام که جز به جز اماده شده که با یادگیری و  بکارگیری اون میتونید یکی از اون هزاران پیج باشید
خلاصه سرفصل ها
من روزانه به 1000 پیج تبلیغ میدم که بین 2 تا 10 میلیون تومن ماهانه درامد دارن 

و برای خیلی از پیج های فروشگاهی و بلاگر ها تبلیغ می کنم که درآمد چند صد میلیونی در ماه دارن 

میدونی تنها چیزی که اونا از شما بیشتر دارن چیه ؟
هیچی
فقط کار کردن در اینستاگرام رو خوب بلدن

من تو این آمورش به شما یاد میدم که چطور یک بلاگر و یک پیج بزرگ داشته باشید تا ماهانه درآمد میلیونی داشته باشید

نکته به نکته این پکیج حاصل تجربه ی چندین ساله تیم من در اینستاگرام که جز به جز اماده شده که با یادگیری و  بکارگیری اون میتونید یکی از اون هزاران پیج باشید
8 فصل (28 درسنامه )
5 ساعت و 56 دقیقه
مقدمه (1 درسنامه )
2 دقیقه
ساخت اکانت برای کسب درآمد (1 درسنامه )
5 دقیقه
چگونه از ویژگی های اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده کنیم (6 درسنامه )
33 دقیقه
ساخت پروفایل حرفه ای (1 درسنامه )
6 دقیقه
نگاه حرفه ای به تنظیمات اینستاگرام (2 درسنامه )
48 دقیقه
نکات مهم (1 درسنامه )
30 دقیقه
نظر کاربران2 نظر
رضا سهرابی2 سال پیش
عالی بود خیلی تفاوت داشت با فایل های آموزشی که تا بحال دیدم به قیمت اش می ارزه
اسماعیل2 سال پیش
بدی نبود
آموزش های مرتبط
مشاغل مرتبط
الان این دوره را بخرید،
تا یک سال آپدیت های بعدی را رایگان دریافت کنید.
مهندس رامتین قرقچیان
کارشناس شبکه های اجتماعی
تاریخ انتشار: 1399/1/7
تولید شده توسط چراغ
هزینه دوره
600,000 تومان
288,000 تومان
توضیحات

چرا باید اینستاگرام را یاد بگیریم

از زمان انتشار اینستاگرام در سال ۲۰۱۰ این شبکه اجتماعی توانسته تاثیر چشمگیری بر روی افراد و کسب و کارها داشته باشد تا حدی که کمتر کسی در جهان پیدا می‌شود که اسم اینستاگرام را نشنیده باشد و از آن استفاده نکرده باشد. علاوه بر آن، تجربه ثابت کرده، برند‌هایی که حضور فعال در اینستاگرام دارند، توانسته‌اند کسب و کار خود را بیشتر از آن‌هایی که اعتقادی به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی ندارند گسترش دهند. اما آیا واقعا اینستاگرام ارزش صرف هزینه و وقت را دارد؟ 
پاسخ این سوال بله است. اگر به دنبال دلیل هستید، بهتر است نگاهی به آمار و ارقامی که در ادامه می‌گوییم داشته باشید. 
•    بیش از ۲ میلیارد نفر در جهان، ماهانه حداقل یکبار حساب کاربری خود را به روز رسانی می‌کنند و روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون استوری در اینستاگرام منتشر می‌شود
•    بیش از ۶۰ درصد انسان‌های بالغ در جهان از اینستاگرام استفاده می‌کنند
•    بیش از ۲۵ میلیون حساب کاربری تجاری در اینستاگرام وجود دارد
•    ۸۰ درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک حساب کاربری وابسته به کسب و کار را دنبال می‌کنند و ۷۲ درصد مردم حداقل یک بار به واسطه این پلتفرم کالایی خریده یا خدماتی را دریافت کرده‌اند
این آمار نشان می‌دهد اینستاگرام تنها یک اپلیکیشن برای سرگرمی و به انتشار گذاشتن عکس با نزدیکان نیست. بلکه امروزه اینستاگرام به پلتفرمی برای تاثیرگذاری بر روی انسانها، نشان دادن استعدادها و معرفی محصول تبدیل شده است. 
کاربران اینستاگرام علاوه بر اینکه می‌توانند در این شبکه اجتماعی حضور داشته باشند، این قابلیت را هم دارند که با مطالب منتشر شده تعامل کنند. بیش از نیمی از کاربران اینستاگرام هر روز به این اپلیکیشن سر می‌زنند و تقریبا ۳۵ درصد کابران هم در طول روز چندین بار حساب کاربری اینستاگرام‌شان را چک می‌کنند.
علاوه بر این، اینستاگرام نقش موثری در افزایش آگاهی برند و معرفی محصول دارد. ۷۰ درصد کاربران اینستاگرام علاقه دارند تا برندی که از محصولات آن استفاده کرده‌اند را در اینستاگرام دنبال کنند.

درباره دوره آموزش آنلاین کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرطرفدار در ایران است که بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی، روزانه ساعت‌ها در آن وقت می‌گذرانند. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد تلاش کنند تا از اینستاگرام به عنوان یک رسانه استفاده کرده و محصولات و خدمات خود را به مشتریان هدفشان معرفی نمایند. 
اینستاگرام مانند هر رسانه‌ای، قواعد و قوانین خودش را دارد که اگر آن‌ها را به درستی بشناسید، می‌توانید به سرعت رشد کرده و برند خود را به کاربران معرفی کنید. در دوره آنلاین آموزش کسب درآمد از اینستاگرام، ما رازهای تبدیل شدن به یک برند شناخته در اینستاگرام و داشتن درآمد‌های میلیونی از طریق تبلیغات را برای شما شرح خواهیم داد. فیلم آموزش کسب درآمد از اینستاگرام تمام مواردی که برای تبدیل کردن حساب کاربری خود به یک حساب پرمخاطب نیاز دارید را دراختیارتان قرار می‌دهد و راهکارهایی در خصوص کسب درآمد از طریق تبلیغات را مطرح می‌کند. 

دوره آنلاین کسب درآمد از اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

اگر کسب و کاری دارید و در تلاش هستید تا سهم بازار خود را گسترش دهید، اگر توانایی یا مهارت خاصی دارید که می‌توانید آن را به دیگران آموزش دهید، اگر توصیه‌هایی دارید که نیاز مردم را برطرف می‌کند، اگر هنری دارید که می‌خواهید آن را نمایش دهید و .... ویدیوهای دوره آموزش آنلاین کسب درآمد از اینستاگرام به روزترین و پربازده‌ترین راهکارها را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید خودتان و یا کسب و کارتان را در معرض دید مخاطبان قرار داده و درآمدی میلیونی کسب کنید. دوره آموزش آنلاین کسب درآمد از اینستاگرام می‌تواند برای کسانی که به دنبال ایجاد و گسترش کسب و کار در منزل هستند بسیار مفید باشد.

پیش نیازهای دوره آنلاین کسب درآمد از اینستاگرام

پیش از اینکه وارد دوره آموزش آنلاین کسب درآمد در اینستاگرام شوید، سوالات زیر را از خود بپرسید:

اهداف شما از راه‌اندازی یک حساب کاربری در اینستاگرام چیست؟

در خاطر داشته باشید که دانستن جواب این سوال به شما کمک می‌کند تا استراتژی درستی را در پیش بگیرید و مسیر فعالیت خود در اینستاگرام را مشخص کنید.

مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند؟

شناخت درست مخاطبان هدف یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که استراتژی تولید محتوای شما در اینستاگرام را تحت تاثیر قرار می‌دهد. منظور از این عبارت، بررسی رفتار و علایق مخاطبانی است که احتمال می‌دهید محصول یا خدمات شما می‌تواند برای آن‌ها مفید واقع شده و مشکل‌شان را حل کند. هر چه این شناخت گسترده‌تر شود، تولید محتوا مسیر دقیق‌تری را طی خواهد کرد. 

از چه محتوایی برای جذب مخاطب استفاده می‌کنید؟

اینستاگرام ابزارهای متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد که هر یک مزایای خاصی برای شما به همراه می‌آورد. این ابزارها به گونه‌ای هستند که کاربر را با تکنیک‌های گوناگون درگیر می‌کنند و سعی دارند تا تعامل مخاطبان را با حساب کاربری افزایش دهند. شناخت درست قابلیت‌های موجود در هر کدام از این ابزار می‌تواند شانس موفقیت شما در اینستاگرام را افزایش دهد و در نهایت موجب کسب درآمد از اینستاگرام گردد.

سوالات متداول

آیا پول درآوردن از اینستاگرام آسان است؟

برای پاسخ به این سوال، تنها کافیست نگاهی به اطراف خود داشته باشید. بسیاری از افراد توانسته‌اند با یادگیری تکنیک‌های درست کسب و درآمد از اینستاگرام، زندگی خود را متحول کنند. 

آیا برای شروع نیازی به خرید یک صفحه پر مخاطب داریم؟

هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که داشتن یک پیج پرمخاطب در ابتدای کار، می‌تواند موفقیت یک برند و یا کسب و کار را در اینستاگرام تضمین کند. سازندگان این شبکه اجتماعی محبوب همواره در تلاش هستند تا الگوریتم‌ها را به نحوی تغییر دهند که صفحه‌ای بیشتر در معرض دید قرار بگیرد که محتوای با کیفیت‌تری را به کاربرانش ارائه می‌دهد. همچنین هر چه تعامل کاربران با حساب کاربری آن برند یا کسب و کار بیشتر شود، شانس دیده شدن و موفقیت افزایش پیدا می‌کند.

برای ساخت یک اکانت حرفه‌ای و کسب درآمد، چقدر باید هزینه کرد؟

بگذارید با یک مثال به این سوال پاسخ دهیم. فرض کنید شما صاحب مغازه‌ای هستید و ماهانه بین ۱۰ الی ۲۰ میلیون اجاره پرداخت می‌‌کنید. ممکن است تعداد افرادی که ویترین مغازه شما را نگاه می‌کند به ۱۰۰ نفر هم نرسد. این در حالیست که اگر یک بودجه مشابه را برای یک صفحه اینستاگرام داشته باشید، ممکن است در طول روز بازدید حساب کاربری شما به بالای ۱۰۰هزار نفر هم برسد. پس نتیجه می‌گیریم که بازدهی سرمایه در اینستاگرام در مقایسه با کسب و کارهای فیزیکی، بیشتر است. منظور ما این نیست که برای شروع فعالیت در اینستاگرام باید بودجه ۱۰ میلیون تومانی داشته باشید. با بودجه به مراتب کمتر از این عدد هم می‌توان در اینستاگرام به یک برند تبدیل شد. ما در ویدیو‌های دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام به شما تکنیک‌هایی را یاد می‌دهیم که با استفاده از آن‌ها، می‌توانید در این شبکه اجتماعی شناخته شوید و کسب درآمد کنید.

چگونه یک محتوای با کیفیت تولید کنیم؟

برای این کار، باید ابتدا ابزارهایی که اینستاگرام در اختیارتان قرار می‌دهد را خوب بشناسید. ما در دوره آموزش آنلاین کسب درآمد در اینستاگرام، قابلیت‌های هر کدام از این ابزارهای را به شما آموزش می‌‌دهیم و تلاش می‌کنیم تا به روزترین و پربازده‌ترین متد‌های تولید محتوا در اینستاگرام را با شما به اشتراک بگذاریم.

چگونه افزایش فالوور داشته باشیم؟

بسیاری از افراد همچنان معتقدند که با روش‌هایی مانند خرید فالوور فیک یا فالو/آنفالو کردن، می‌توان تعداد مخاطبان اینستاگرام را بالا برد و از این طریق باعث فروش محصول یا دیده شدن خدمات شد. نکته اینجاست که این روش‌های و تعدادی از روش‌های قدیمی، دیگر جایی در الگوریتم‌های جدید اینستاگرام ندارند. ویدیو‌های آموزش کسب درآمد در اینستاگرام جدیدترین روش‌های افزایش فالوور را پیشنهاد می‌کنند و به شما نشان می‌دهند که با چه ترفندهایی می‌توانید مخاطبان صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید.

بعد از دیدن ویدیوهای آموزش کسب درآمد از اینستاگرام و عملی کردن این آموزشها مطمئنا برای کسب درآمد از اینستاگرام و گرفتن تبلیغات برای صفحه خود باید به یک  مجری تبلیغات در اینستاگرام  معتبر مراجعه نمایید.

مقدمه (1 درسنامه )
2 دقیقه
ساخت اکانت برای کسب درآمد (1 درسنامه )
5 دقیقه
چگونه از ویژگی های اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده کنیم (6 درسنامه )
33 دقیقه
ساخت پروفایل حرفه ای (1 درسنامه )
6 دقیقه
نگاه حرفه ای به تنظیمات اینستاگرام (2 درسنامه )
48 دقیقه
نکات مهم (1 درسنامه )
30 دقیقه
مقدمه (1 درسنامه )
2 دقیقه
ساخت اکانت برای کسب درآمد (1 درسنامه )
5 دقیقه
چگونه از ویژگی های اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده کنیم (6 درسنامه )
33 دقیقه
ساخت پروفایل حرفه ای (1 درسنامه )
6 دقیقه
نگاه حرفه ای به تنظیمات اینستاگرام (2 درسنامه )
48 دقیقه
نکات مهم (1 درسنامه )
30 دقیقه
برای استفاده از سایت لطفا از مرورگر کروم استفاده کنید.
باز کردن کروم
دریافت کروم
نه بعدا
برای استفاده از سایت لطفا مرورگرتان را بروزرسانی کنید.
به روز رسانی
نه بعدا